Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6-7-8 éves korú gyereknek az...

6-7-8 éves korú gyereknek az esti teázás alkalmával, 3 deciliteres bögrébe tölteni kb. 3 cent valódi rumot, az rendben van?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri alkalom hanem rendszeresen.


3 cent rum a többi víz-tea.



#gyerek, alkohol
2022. márc. 15. 22:17
 71/113 anonim ***** válasza:
85%
Irodalmi mű 🤣 ez egyre jobb lesz.
2022. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/113 A kérdező kommentje:

69# agresszív és provokatív a kérdésed.


Ha meglesz, akkor be fogom rakni ide.

2022. márc. 16. 11:53
 73/113 A kérdező kommentje:
71# Igen, műfaját tekintve szépirodalmi műnek számít 🙂
2022. márc. 16. 11:54
 74/113 anonim ***** válasza:
93%

Amíg nincs konkrétum, addig ez a kérdés is "irodalmi mű" a kérdező tollából.

Pont!

2022. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:
91%

#72 Agresszív és provokatív?

Te meg egy hazug troll vagy, vagy tényleg csak simán elmebeteg.

Ne használj olyan szavakat, amiknek nem érted a jelentését.

2022. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 anonim ***** válasza:
80%

68: tökmindegy, hogy töményen vagy 10 liter vízben kaptátok...


Az alkohol az alkohol. Higítva is!


Valami nagyon nincs rendben az egész sztoriban, de a te fejedben sem....

2022. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 anonim ***** válasza:
84%
Öcsém mekkora kamu, folyton kitér a válasz elől. Irodalmi mű! Mit írt rólad, novellát ?! Azért ennél biztos volt érdekesebb sztori a világban.
2022. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 A kérdező kommentje:

👍 Gratulálok az utolsó 3 hozzászóláshoz, igazán elmés és magasröptű megnyilvánulások, tökéletesen illusztrálják a megfogalmazójuk személyiségét.

Csak így tovább! 😄😁

2022. márc. 16. 12:13
 79/113 anonim ***** válasza:
100%

77: de még ha igaz is, hogy az az orvos írt valamit, akkor is merő paranoia, képzelgés, hogy pont az ő sztoriját írta meg....


Amúgy meg név nélkül ki ismerné fel...? De kizártnak tartom, hogy ilyesmit szó szerint megírjon valaki...

2022. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 A kérdező kommentje:

77# na okoska, megtaláltam.

Újra elolvastam.

De igen, leírja a történetemet átszabva, toldozva-foldozva.

És újra döbbentem olvasom, hogy a kedves doktor úr azt hozza ki ebből a képzeletbeli - én történetem hibridből, hogy bizonyára anyukám nem hibázott csak én fújom fel.


Egyébként maga a pszich mesélte pár évvel később, hogy "tudjak róla", hogy az egyik irodalmi művének lettem az alapja.

Miután megkerestem és elolvastam, akkor döbbentem meg.

Most is megdöbbentem (2012 a publikáció ideje).

Értem én hogy ez egy kitalált mű de az én privát életemből merített része úgy lett interpretálva mintha az az illető lenne a vétkes mert kizart dolog hogy a "lelkiismeretes, pedáns anyuka" szándékosan itatta volna a gyerekeit alkohollal.


Trolloknak pedig: egyáltalán nem érdekel hogy mikkel támadnak, eltörpül pillanatnyilag az ő szemétkedésük ehhez az egész, újra felelevenített történethez képest.

2022. márc. 16. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!