Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozaikcsalád, hogyan működhet?

Mozaikcsalád, hogyan működhet?

Figyelt kérdés
Nemrégiben házasodtam meg az immáron férjemmel, neki az előző kapcsolatából született egy gyereke, aki most 7 éves, nekem is van egy 10 évesem. Az exével a gyerek születése után különmentek, jó kapcsolatban voltak, amíg mi meg nem ismerkedtünk (másfél éve). A kapcsolatuk megromlott, a gyereket az anyja uszítja ellenem, sértő üzeneteket írogat, szid a gyereknek - mintha bármiről is tehetnék - evégett nem sokat jön hozzánk a gyerek és barátságtalan az apjával is. A történetet bonyolítja, hogy én babát várok és még nem tudja sem a gyerkőc sem az anyja. Hogyan változott ezek után a kapcsolatotok a gyerekkel, miután megtudta, hogy lesz egy féltesója? Az ex biztos cirkuszolni fog, az esküvőnk miatt is balhézott már, de ő érdekel ebben a sztoriban a legkevésbé.

2022. márc. 25. 11:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos válás után minden megváltozik csak ezt nem akarják megérteni.Az hogy újra családot alapítok és születik még gyerekem, nem jelenti azt hogy nem szeretem a többi gyerekemet. De ne kelljen már folyamatosan pénzzel bizonyítanom ezt.... De maradjunk annyiban hogy az exnek meg nulla köze van válás után a volt férjhez. Nem turkálhat a pénztárcájában, semmi köze ahhoz hogy milyen autót vett, nem ócsárolhatja le hogy milyen az új feleség. Mert akkor a gyerek is lekoppintja ezt a viselkedést és akkor lehet jönni azzal hogy apa nem törődik szegény felnőtt gyerekkel, meg dobta az új családja miatt. Pedig egyszerűen csak minden férfi szeretne gyűlölködés mentes családi életet.
2022. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

21 igazad van Csak az ex feleségek egy része nem így érzi

Nálunk miután az ex feleség élete fére siklott vissza szerette volna követelni az ő férjét és főleg a pénztárcáját és a munkáját

Azt szerette volna ha fejet hajtva vissza megy hozzá még ő alázkodjon meg akit eldobott mint egy levetett rongyot

Persze okos ő, ha engem dob nem csak ezt kapja meg hanem pénzt remél a házhoz ugyanis a nulláról ketten teremtettünk egy keveset

Annak egy része jól jönne.Meg a munkaerő is visszatér hozzá. Meg egy kevés pénz a férjem után ami az ő olvasatában az ővék.Ennek érdekében ajjas furmányos dolgoktól kezdve a férjem családja mozgósítva lett.

Írod ne pénzel kelljen bizónyítani a szeretetet,nincs joga az exnek a pénztárcádban kotorászni.Így van de egy feljött gyereknek sem.Főleg akkor ha az az új feleséggel közös.

Hát ez a másik 30plusszos gyerek háta mögé bújva akarja ezt elérni.Valóban sokszor megkérdezem magamtól mint nő valóban ez úgy működik zömében hogy válás után csak az ex feleségnek szabad új életet kezdeni neki adatik meg csak hogy boldog legyen?

Az ex férjek meg egy barátnöt tarthatnak azt vagy titokban tehetik vagy már ere is engedély kell az ex feleségtől és a gyerektől?

Nagyon fúrcsa ez nekem pedig már jó ideje ebbe a helyzetbe csöppentem mint második amít nagyon aláhúzva emlegetnek.Mintha ennek a fajtának nulla lenne a jóga ahoz hogy férjének szólítsa a párját!

2022. márc. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
Van egy ismerősöm, elvált. Vállalkozó, több háza van, de iszik így nem kellett a feleségének. Hát kB a 15. barátnőt fogyassza, de mindegyikkel szakítás a vége mert a 2 tizenéves fia elüldözi őket. Beszologatnak "Te nem vagy itthon", csak itt még a pasi nem látja át a helyzetet. Szakít mindegyikkel mert neki aztán olyan nő nem kell aki nem jön ki a gyerekeivel. És tényleg büszke magára hogy őt mennyire szeretik a fiai. Hát igen, majd egyszer rájön hogy nem őt szeretik hanem a vagyont féltik.
2022. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó mekkora igazságot írtál.

Nézd amelyik férfi ilyen ostoba maradjon egyedül megérdemli

Éljen a gyerekével majd meghálálja neki.

Mikor magatehetetlen lessz akkorát rugnak majd belé. Irány az öregek otthona vagy egy elfekvő. Csak addig lesz apa a minden míg fejni lehet és a vagyon átkerül hozzájuk

Az ő dolga hogy bízik még a mesékben főleg egy alkoholista melyik gyerek nyüglődne vele!?

2022. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
35%
Itt MINDENKI ilyen megkeseredett, cinikus, kiábrándult ember?????
2022. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
40%

25 mond magadról szerettél volna írni?

Vagy bármiben amít itt írtak magadra ismertél!?

2022. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
35%

NEM, nem akartam magamról írni, nem ismertem amgara egy válasznál sem, éppen ellenketöleg, miért is kellett volna?

Csak egyszerüen meg vagyok döbbenve, hogy ennyi beteg lelkületü ember van itt.

2022. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
48%

Milyen okból érzed azt hogy más megélt dolgait így lenézd és ilyen kritikával illetted?

Nagyszerű ember vagy mondod

A kritikád szerint tökéletes is.

Ringasd bátran magad ebben a számodra lenézett emberekről elég kritikát írtál.

2022. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!