Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék boldog?

Mitől lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Sok olyan dolog történt velem amitől kicsit "megkeseredett" lettem (a szüleim halála, hosszú betegségeik végignézése gyerek fejjel, más rokonok elvesztése stb) Legtöbbször jó a kedvem, poénkodom, szeretek nevetni, de mégsem tudok úgy igazán felszabadult és vidám lenni. Barátom soha sem volt, talán pont ezért.


A nővérem is régebben ilyen volt, de mikor megismerkedett a barátjával mintha kinyílt volna. Azóta süt róla a boldogság, és az hogy mennyire szeretik egymást. Tudom aki vidám, az vonzza a jó dolgokat, de ha nincs minek örülnöm, akkor hogyan lehetnék boldog? És leginkább mostanában azért nem vagyok boldog, mert úgy érzem nem kellek senkinek. Mindig csak csalódom a pasikban...


2010. szept. 14. 21:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Erre semmi kielégítő választ nem fosz kapni.
2010. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul elég zárkózott vagyok, sok idő kell mire megnyílok valakinek. Bár igaz, hogy akiknek megnyílok azok általában később megkedvelnek, szóval remélem nem vagyok annyira elveszett :D De mindezek mellett nincsenek igazi barátaim, sok olyan van aki kedvel és én is őket, de igazi baráti társaságom nincs.
2010. szept. 14. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kellene egy szerető társat találnod, vagy a barátaid is segíthetnek neked.

Írhatok privátot ismerkedés céljából, vagy ezt tolakodásnak veszed?

18/F

2010. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg felülemelkedni ezeken a dolgokon. Amíg csak sajnálod magad és a szörnyű gyermekkorodat okolod mindenért, addig nem vagy túl ezeken és valóban nem lesz addig senkid, mert csupán azért nem keresi majd senki a társaságod, hogy a panaszkodásodat hallgassa. Próbálj meg először belül rendet tenni magadban és utána jön majd minden magától.
2010. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,hogy így alakultak a dolgaid. de biztosan van valami amire büszke lehetsz...nem? Jársz suliba?Dolgozol?

És amúgy az meg sztem butaság,hogy aki vidám az vonzza a jó dolgokat...én ne hinném,hogy ez így működne, ez csak bebeszélés. Lehet,hogy ezek mellett még valami nyomja a "lelkedet"...én szintén 20 éves vagyok, sokáig nem voltam kibékülve az életemmel, úgy gondoltam a csámpás fogaim miatt van, anyu adott pénzt, lett fogszabályozóm és már most tele vagyok önbizalommal, pedig hidd el én is csalódtam mostanában eleget=) (nem vettek fel egyetemre,nem találtam munkát, beteg rokon...).

2010. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ahogy elolvastam a barátos írásodat... hát a párom által vannak "barátaim" de az egyetlen barátnőm elköltözött a családjával külföldre, szóval egy olyan lány sincs akivel megoszthatnám a dolgaimat,tarthatnék csajos napot...=( Nem egy jó kor ez a 20 nem?=)
2010. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves fiú vagyok, és hasonló helyzetben voltam, de végül egy váratlan pillanatban megsegített az Isten és küldött nekem egy Angyalt. Egyikőnk se volt még ilyen boldog soha! Teljesen váratlanul jött mindkettőnknek, nem terveztünk semmi hasonlót, főleg nem azon az estén, de igazi, életre szóló szerelem lett belőle első látásra. Azóta már házasságra és család alapításra készülünk. Én csak ennyit tudok Neked mondani.
2010. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
20 évesen itt nyehegsz hogy nincs senkid.Majd ha 30 évesen is még mindig szűz leszel,akkor kezdhetsz kétségbe esni.Addig nem.
2010. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el barátkozni..akár neten is...én is sokszor ismerkedek neten persze kultúrált helyeken és emberekkel. Barátkozz, járj el velük szórakozni, nem muszáj bulikba ha ahhoz nem érzel késztetést, de legalább iszogatni, enni egy sütit és beszélgetni, vagy csak el lenni valahol..Nem tudom ezen hogy lehetne segíteni. szerintem az egyetlen megoldás ha kimozdulsz kicsit otthonról és megpróbálsz kinyílni. Eleinte lehet nem fog sikerülni de később talán már jobban fog menni. :) Én is ilyen voltam pár éve hogy nem igazán voltak nagyon közeli barátaim, nem járkáltam sehova csak itthon gubbasztottam. Igaz nem én kerestem barátokat hanem ők találtak rám. De nem mindig jó ha vársz azzal sincs baj ha te keresel. :)

Sok szerencsét ^^

17/L

2010. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nalad is eppen az fog segiteni valoszinuleg, ami a noverednel. Kell egy ember, akit igazan szerethetsz es aki szeret, mert ez hianyzik az eletedbol. Meg nagyon fiatal vagy, ne keseredj el. Mindenkinek van kudarcelmenye a masik nemmel, de ezen tul kell lepni es majd eljon egyszer az igazi.
2010. szept. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!