Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék boldog?

Hogyan lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

Elégedetlen vagyok a jelenlegi életemmel. Most nincs barátom, magányos vagyok... :( Olyan jó lenne egy társ, akivel megoszthatnám az életemet, akivel szép pillanatokat tölthetnék el. Pedig nem vagyok csúnya, sőt sokan mondják, hogy csinos vagyok, mégis olyan nehéz...

Írnátok pár tippet, vagy kedvre derítő mondatot... Nagyon elkellne...

20/L


2011. aug. 2. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Én 24 éves fiú vagyok és senkinek sem kellek. Szóval nyugodj meg te még jobb helyzetben vagy mint én.
2011. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írj nekem privit és akkor lesz barátod és megpróbállak elégedetté és boldoggá tenni! :)
2011. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Gondolod úgy,hogy ismeretlen emberekkel ajnároztatod magad a neten?!? Kérlek.... Süt a nap.Hm?Meghalt egy 16 éves művész,mert szétcikizték. Sajnáljalak? Elütöttek ma 3 embert,16-an meghaltak közúton.Kb 120 AIDS_es gyerek halt ma meg.Ugorj át egy társkeresőre,és boldogulj.Hívj fel egy barátnődet. Biztos többet kapsz,mint tőlünk.És nem cseszegetésből írom.
2011. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a barátok vígaszt nyújtanak. ha az is baj hogy nincsenek barátaid,akkor én a helyedben új hobbi után keresnék,és társaságba járnék,hogy barátokat szerezzek.

egyébként nem lehet mindig valakid,néha jobb szinglinek lenni,mert akkor sokkal szabadabnak érzed magad.élvezd ki a szingli létet,és ne görcsölj folyton,hogy pasit akarsz,mert akkor úgysem jön.

2011. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden fejben dől el. "Ha ezt akarod látni, ezt fogod látni. Minden a te szemedtől függ."

Lehet hogy hülyeségnek hangzik, de igaz. Én vagyok az élő példa.

NE törődj a pasikkal, éld az életed.

Teljesen rá voltam stresszelve hogy legyen barátom, meg nagyon magányosnak éreztem magam, stb. Mikor elfogadtam a helyzetet és hogy minden okkal történik és kimásztam az önsajnálatból, a barátaimmal foglalkoztam és célokat tűztem ki, akkor meg már özönlöttek a pasik...

Ez olyan mágnes szerű dolog...

2011. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el velem bringázni, beszélgetünk közben és minden OK lesz. :D Hirtelen most ez jutott csak eszembe...
2011. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
TELJESEN EGYET ÉRTEK A 3. HOZZÁSZÓLÓVAL.
2011. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A bicajos srác nagyon ari kedves kérdező.:)Külön jó,ha győri vagy ő meg debreceni.
2011. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatni jöttem ide magam, csak most épp rámtört ez az érzés, és jelenleg egyedül vagyok, nemcsak mint szingli, hanem amúgy is. Csupán csak pár vigasztaló szóra lenne szükségem, de ha valakinek nehezére esik, inkább ne írjon semmit.

A többi aranyos választ, bíztató mondatot köszönöm! :)

Jöhetnek mééég!

2011. aug. 2. 19:35
 10/14 Sörensen ***** válasza:
2011. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!