Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha valaki nem akar...

Baj, ha valaki nem akar családot, gyereket, de még párkapcsolatot sem?

Figyelt kérdés

Majdnem 30 éves felnőtt férfi vagyok. Családban többször kérdezték már (közelebbi és távolabbi család is), hogy mikor lesz lagzi, anya mikor unokázhat már, meg ilyenek. Én meg nem tudom, miért nyomja mindenki ezt a témát, legszívesebben elküldeném ilyenkor az illetőt a halál f*szára, mert egyrészt semmi köze hozzá, másrészt ha ott tartanék, úgyis tudna róla.


Én nem érzem úgy, hogy egy párkapcsolatban jobb lenne az életem. Egyszerűen nem vonz az, hogy legyen mellettem még valaki, akinek a nyűgjét baját meghallgassam, felelősséggel tartozzak iránta, meg minden. Egy gyerekkel meg pláne. Nincs bajom a gyerekekkel, aranyosak, de én nem érzem úgy, hogy én kibírnék felnevelni egyet.


Én vagyok rosszul bekötve, vagy más is van így vele?


2022. ápr. 11. 15:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha vegre osszefutsz egy normalis novel es nem olyan ocska rongyokkal mint amikkel tele a vilag, VAGY atkattanik valami benned es mindenhogyan ot akarod vagy gyerekkel vagy anelkul VAGY nem kattanik at nalad semmi es hidegen hagy es ha csak a jobb kezed marad neked AZ SE szanalmas ha te igy vagy boldogabb.


Tenyleg az a fontos hogy te mitol vagy boldog es nem masok hulyesege hogy ahelyett hogy a sajat hazuk tajan sepregetnenek, teged oktatnak. Ha tenyleg megtalalod azt a not aki atkattant valamit az agyadban es megvaltozol mert oszinten orommel onzetlenul szeretni fogod az is jo! Ha nem ugy lesz, az is jo.


Tehat onmagadert tedd ha teszed, es nem ha nem akarod.

Ne masok velemenye miatt.


Es igen felveszem azt a csikos nadragot amire azt mondjak: fura,de jo. Mert boldog vagyok benne. :D es ha valakinek baja van velem az az o baja es nem az enyem!


N

2022. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, na igen, ez a másik, hogy ha akarnék is bárkivel bármit, olyan a felhozatal, hogy inkább maradok a kezemnél...
2022. ápr. 12. 06:07
 13/23 Kései Sirató ***** válasza:
16%

Ha nincs igényed egy társra, egy kapcsolatra, szeretetre, akkor maradj magadnak. Nem kötelező a házasság.

Meg aztán lehet, hogy nem is nagyon kellenél senkinek.

2022. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%

#11 vagyok :D

Mondom a nok tobbseget elnezve en nokent (hetero vagyok) csak ranezve a tobbi nore hat ...oszinten szolva se valami magasroptu a felhozatal. Azert mondjuk az se igaz hogy nincs ertekes. De oket 25+ osan lestoppoljak es ha elvalt 2+ gyerekkel akkor esetleg mas pasik is szobaallhatnak vele csak ugye "potya utassal" nem leszunk vonzobbak mi nok. Dehat ez van.

Nincs potyautasom :D baromira meggondolom idoben stb az ilyen lepest. De a baj beuthet valakiknel 15 ev hazassag utan is..sose tudni.


Tehat van hogy a jobb kezeddel jobban jarsz mint nemelyik novel. De azert ne add fel. Azt tedd ami boldogga tesz. Ha meg radtalal az a no, akkor ugyis az agyadban atkattanik valami es amikor felszall a rozsaszin kod es utana is mukodik: akkor lehet hosszu tavra tervezni. Igy logikus :D de a szerelemben nincs logika.


Gyereket meg ha akartok es lesz kivel akartok, ha nem nem. Ezt masok velemenyenek figyelembevetele nelkul kell.

2022. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
14.: Éppenséggel a pasik felhozatala sem túl minőségi...
2022. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
#15 Mondjuk ez is maximalisan igaz!! :S
2022. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
#15. Egyetértek. Szeretem már a nők fikázását. Mikor leírják, hogy ilyenek- olyanok, majd leírják, hogy milyen az ideális. Az "ideálisban" magamra ismerek, aztán mégis egyedül vagyok. Pedig nem alfa pasikra hajtottam sosem, de a nyomibb pasik sem képesek megbecsülni az amúgy rendes szép nőket, mert nekik is a ribizli kell, mert az az izgibb. Tapasztalat. Lehet, visszatetsző és beképzeltnek tűnik, amit írtam, de egy anonim oldalon nem fogok szerénykedni.
2022. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%

#17 kar hogy nincsenek ilyen baratnoim mint te! Marmint barat baratno..mivel en is hetero no vagyok!


En meg haver-barat-baratnot nem talalok sehol es nulla a barati korom..

De van egy volegenyem. :)

Viszont barataink nincsenek...

Majdhogynem lemondtam rola az evek alatt..

2022. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

18. Ez aranyos. Mondjuk egy rendes vőlegény nagyobb kincs szerintem, bár megértem, hogy a "csak ketten" is fusztráló tud lenni. Barátok az idővel

sajnos elkopnak. Nekem 3 barátnőm van ugyan, de nem vagyunk már egy városban. Szóval szociális élet már 0.

2022. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%

#19 nekem a szoc eletem is kb nulla. Es nyitott kedves lany hat lany..no vagyok 26 eves. Es valahogy olyan istenigazabol igaz baratnom nem volt. Volt 3 olyan kedves velem egyidos lany akikkel joban voltunk de mely baratsagrol almodni se mertem..


Igen :D nagy kincs a volegeny. De emberem is farasztanam 0-24 be egy hosszu hetvegen..

Es irigylem aki "elugrik baratnozni"..

Mondjuk sok a felszines kapcsolat.

Meg a kirakat baratsag is. :(

2022. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!