Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha valaki nem akar...

Baj, ha valaki nem akar családot, gyereket, de még párkapcsolatot sem?

Figyelt kérdés

Majdnem 30 éves felnőtt férfi vagyok. Családban többször kérdezték már (közelebbi és távolabbi család is), hogy mikor lesz lagzi, anya mikor unokázhat már, meg ilyenek. Én meg nem tudom, miért nyomja mindenki ezt a témát, legszívesebben elküldeném ilyenkor az illetőt a halál f*szára, mert egyrészt semmi köze hozzá, másrészt ha ott tartanék, úgyis tudna róla.


Én nem érzem úgy, hogy egy párkapcsolatban jobb lenne az életem. Egyszerűen nem vonz az, hogy legyen mellettem még valaki, akinek a nyűgjét baját meghallgassam, felelősséggel tartozzak iránta, meg minden. Egy gyerekkel meg pláne. Nincs bajom a gyerekekkel, aranyosak, de én nem érzem úgy, hogy én kibírnék felnevelni egyet.


Én vagyok rosszul bekötve, vagy más is van így vele?


2022. ápr. 11. 15:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem! Nem baj! Tudod mennyien élik az életüket boldogan egyedül. Van akikre családos emberek irigykednek. 😏
2022. ápr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Solidwolf válasza:
86%
Azért aki mellentünk van az életben annak nem csak "nyűgjei" vannak. Sikereit örömét is megoszthatja velünk. De ha magadba nézel lehetnek neked is "nyűgjeid" amire pont a másik tud megoldást, vagy csak megvigasztal. Egy jól működő kapcsolat felemeli az embert, nyílván egy rossz leszívja az energiáit. De hoszzútávon mitől lesz jó arról van a TED -en egy előadás ami egy 70 éves kutatást tanulságai t foglalja össze: [link]
2022. ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2022. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!