Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő úgy dönt, hogy...

Ha egy nő úgy dönt, hogy elhagyja a családját, akkor elhordják minden kurvának, szívtelennek, míg egy férfi ezt sokkal könnyebben megteheti. Nem felháborító ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés
Akár új családot is alapíthat, vagy kezdhet teljesen új életet, senkit nem fog érdekelni, míg egy nőn örökre ott fog maradni ez a “billog”.

2022. máj. 2. 17:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/124 A kérdező kommentje:

Mi a munkád? Tényleg érdekel, meg ahogy leírtad akkor érdekes is lehet. Milyen iskolai végzettséged van, ha megkérdezhetem?


Én szoftvertervezőként dolgozom a fémlemeziparban. Nő létemre jól is keresek vele. Saját lakásomban élek, nem két szatyorral költöztem össze senkivel se. Tehát a sztereotípiáid rám pont nem igazak.


Kiváncsi vagyok, hogy rád igazak-e, amit most én csak saccolok magamban...

2022. máj. 2. 23:17
 92/124 anonim ***** válasza:
0%
Van egy saját hentesboltom, egy szőlősbirtokom, meg egy 100 nm-es lakásom újpesten. Van pár szakmám, de vállalkozó vagyok.
2022. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/124 anonim ***** válasza:
70%
89.: Jaj igen, az orosz gazdaság csak úgy szááárnyal, yadda yadda yadda... És Szent Putyin csak küzd a csúnya, goni háttérhatalommal szemben, mi? 😅
2022. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/124 anonim ***** válasza:
96%
Jaj és a föld is lapos, gyíkemberek járnak köztünk. 😅🦎
2022. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/124 A kérdező kommentje:
Gratulálok a vállalkozásodhoz! Örülök, hogy legalább pénzügyileg sikeres vagy, ha már az értelmiségi színvonalt igen messze elkerülted.
2022. máj. 2. 23:33
 96/124 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan, pénzügyileg sikeres ember nem ekkora megkeseredett torzó. Sebaj, legalább gyereke nincs. 🙏 Ne is legyen sosem. Méghogy két szatyor vazze... 😅 De egy oroszmániás Putyin-fan, mit várunk tőle. Gondolom az a típus, akinek lekókad a nudlija, ha a nő többet keres, mint ő.
2022. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/124 A kérdező kommentje:

Én ismerek üzletileg sikeres embert ugyanígy megkeseredve, a kettő nem zárja ki egymást.


Sajnos az ilyen férfiak nem tudnak haladni a korral. Nem partnernek, hanem egy alárendelt lénynek tekintik a nőket, emiatt maradnak magányosak, hiszen nem is intellektuális partnert keresnek, hanem valami egoépítő, bólogató, kiszolgáló személyzetet. A nőket csak a külsejük alapján ítélik meg, emiatt szinte csak azok a nők kerünek be a látóterükbe, akik amúgy is a külsejükkel érvényesülnek. Holott ha kicsit nyitottabbak tudnának lenni akkor látnák, hogy mennyi értelmes, nyitott gondolkodású nő is van, akiket ha egyenrangú félkélt kezelnének, akkor ők is ugyanazt a tiszteletet kapnák vissza, sőt még nyernének is vele, mert nekik sem kellene egy szigorú, minden érzelemtől mentes férfiképnek megfelelni és abban frusztrálódni.

2022. máj. 3. 00:02
 98/124 anonim ***** válasza:
89%
Valóban, és igazad is van, de ez a ruszkimániás konteós beállítódásáltalában az élet minden területén siralmasan alakító emberek műfaja. Az sem kizárt, hogy ő maga impotens. Na mindegy, valahol sajnálom az ilyet, vagy ha ennyire nem találja a helyét akkor pasizzon be, vagy menjen terápiába. Nem százas, ez biztos, és minden sértés nélkül írom. Ha teszem azt van is pénze, boldog biztosan nem lehet ebben az életben.
2022. máj. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/124 A kérdező kommentje:
sajnos az eredeti kérdéstől eléggé elkanyarodott a beszélgetés...:(
2022. máj. 3. 00:09
 100/124 anonim ***** válasza:
92%
Hol dolgoznak kevesebbett a nők, te nyomorék? Hol van az, hogy egy nőnek kevesebbett kell? Ugyan úgy ledolgozzák a 8, 12 órájukat, utána még a mai napig is rájuk marad a háztartás és a gyerek is sokszor. Mellesleg sok nő meg nem azért nem dolgozik, mert nem akar, hanem ebben az elavult hímsovi országban nehezen kapnak munkát. Csak a tény, hogy képesek vagyunk szülni, már hátrány a munkaerő piacon. Ha szülő korban vagy azért, ha van gyerek azért. De, ha már az előnyökről beszélünk, az, hogy egy nő a mai napig kevesebb fizut kap ugyan azért a munkáért, az valóban létező probléma.
2022. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!