Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő úgy dönt, hogy...

Ha egy nő úgy dönt, hogy elhagyja a családját, akkor elhordják minden kurvának, szívtelennek, míg egy férfi ezt sokkal könnyebben megteheti. Nem felháborító ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés
Akár új családot is alapíthat, vagy kezdhet teljesen új életet, senkit nem fog érdekelni, míg egy nőn örökre ott fog maradni ez a “billog”.

2022. máj. 2. 17:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/124 A kérdező kommentje:

Incelkém!


Szerinted csak órabérben mérhető fizikai munka létezik, meg csak vendéglátás vagy postán/hivatalokban ülő nénikék?


Az olyan munkák, amik nem órabérben mérhetőek, pl. művészek, kutatók, szakértők, tudósok? Legalább annyi nő dolgozik ezeken a területeken, mint férfi.


A vendéglátásban én se tudnék dolgozni, de nem azért mert nő vagyok, hanem azért, mert más érdekelt, nem szeretek sok ember között lenni, inkább olyan területet választottam, amihez szellemi munkával tudom megadni a hozzáadott értéket. Ezért tanultam és jártam egyetemekre.


Esetleg arra nem gondoltál, hogy azért olyan sok a férfiak aránya a fizikai munkások közt, mert a szellemi munkával ők pont nem tudtak kitűnni? (Tisztelet a kivételnek, mert szerencsére rengeteg értelmes fizikai munkás is létezik.)


Agyatlan!

2022. máj. 7. 14:44
 122/124 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tényleg hagyjuk azt a trollt. Semmilyen értelmes vitára nem vevő, mostanra meg elterelte az egész vitát a politika irányába, csak épp ahhoz sem ért.
2022. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/124 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező te ugyanúgy széttrollkodod a saját kérdésedet azzal hogy állandóan válaszolsz ennek az embernek.
2022. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/124 A kérdező kommentje:
Igazad van! Nem voltam jó "moderátor" :( :( :(
2022. máj. 7. 15:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!