Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő úgy dönt, hogy...

Ha egy nő úgy dönt, hogy elhagyja a családját, akkor elhordják minden kurvának, szívtelennek, míg egy férfi ezt sokkal könnyebben megteheti. Nem felháborító ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés
Akár új családot is alapíthat, vagy kezdhet teljesen új életet, senkit nem fog érdekelni, míg egy nőn örökre ott fog maradni ez a “billog”.

2022. máj. 2. 17:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/124 anonim ***** válasza:
4%

"Ki nem sz@rja ezt le, hogy egy-két gazdagabb pasi rosszul jött ki anyagilag egy házasságból."


Szinte minden pasi akinek gyereke van rosszul jön ki a válásból, ez régen is így volt. Sokan kerültek utcára így.

2022. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/124 anonim ***** válasza:
8%

"Hát akkor így jártál."


Ennyit tudsz?


A prostituált témába már inkább bele se menjünk szerintem, mert akkor még dühösebb leszel, tudnék mesélni arról is "történeteket", főleg kiküldetésen vagy egyéb távollevős melók esetében.


Tudod az a nő foglalt akin fekszenek...

2022. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/124 anonim ***** válasza:
12%

"És a pasinak kötelező összeállni mindenféle riheronggyal?"


A nőknek kötelező hazudniuk?

Az egész életük hazugság, már a sminkkeléssel kezdve!


Már gyerekkorban a sunyiskodásra vanak nevelve!



Szocializmusba egy nő traktort szerelt meg el is vezette, tehenet fejt stb.

Manapság egy mosogatás nem megy még géppel se!

2022. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/124 anonim ***** válasza:
98%
33.: Ha egy nő meg nem sminkel, nem viselkedik klasszik nőiesen, akkor meg az a baj... Nektek semmi sem jó?
2022. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/124 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi nőgyüllölő incelt egy rakáson...

1. Azért az abortusz nem egy vérvétel, nem ti élitek át, szóval p.fátokat laposra. Lehet gumit húzni, nem mindig a nőtől elvárni, hogy mérgezze magát a bogyókkal, főleg ha nem is szedhet, te meg nem akarsz kölyköt.

2. A gyerek a tiéd is, szóval lehet vállalni a felelősséget. Nincs fizud, jaj de sajnállak, érdekes azért nem hisztiztetek, hogy pl. egy nő hogy tartja el a gyerekét egyedül minimálbérből, nagyon helyes, hogy nem lesz többé kibúvó.

3. Belehetne már fejezni, hogy a nők csórók, két szatyorral mennek dumát. Rengeteg nő tanul, dolgozik és épít önálló karriert, egzisztenciát. Persze, ha nem csóró, többet keres a heréknél, akkor meg azért megy a hiszti, mert a kisebbségi komplexusa a sok herének előjön...

(Normális, rendes férfiakra nyílván nem érvényes a kommentem. A másik, hogy szemét nők is vannak, ezt elismerem, de unalmas már az állandó általánosítás mindkét oldalról).

2022. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/124 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor hálálkodom, hogy nem vagyok hetero nő, és sosem lesz ilyen problémám. ❤️🙏
2022. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/124 anonim ***** válasza:
96%
Én nő vagyok, de az ilyen kommentek után megyek a férjemet ölelgetni, és hálát adni a Jóistennek, hogy ennyi idióta nőgyűlölő selejt között akadt egy olyan, mint ő, és ráadásul még én kellettem neki.
2022. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/124 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell abortusz, szülje csak meg ha már képes volt benyelni, de ne varrja más nyakába főleg ha nem is a valódi férjétől van, ha pedig nem akarja eltartani a gyerekét, akkor örökbe is lehet ám adni!


Rengetegen vágynak gyerekre akiknek nem lehet!


Nem kell tologatni a felelősséget a pasira, mert a nőben növekszik 9 hónapig és ő is szüli meg!

Egy pasinak ebben az egészben nem sok szerep jut, főleg ha a nő nem is hagyja!


Elszámolta magát a hölgyemény vagy túl nagy volt a lila köd?


El kell ismerni a hibát és lemondani a gyerekről normális pár javára, ahol meddőség végett nem lehet gyerek!

Nem a pasi életét szétszedni miközben ugyanúgy hibás a nő is!


Ketten vannak a gyerekcsinálásban! 50-50% !!!

2022. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/124 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok egyébként nőgyűlölő, de rühellem, hogy játszák a gyengébbik nemet a férfi társadalom kárára!

Régen a nők nem voltak ilyen aljasok! Az anyám se volt aljas, pedig nema legjobb férje volt, de MINDENKI OLYAN VIRÁGOT SZAGOL AMILYET SZAKÍT! Nőkre is érvényes!

2022. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/124 anonim ***** válasza:
2%

Régen a válás szégyen volt, megfutamodás!

Volt erkölcs, volt tartás a nőkben!

2022. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!