Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő úgy dönt, hogy...

Ha egy nő úgy dönt, hogy elhagyja a családját, akkor elhordják minden kurvának, szívtelennek, míg egy férfi ezt sokkal könnyebben megteheti. Nem felháborító ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés
Akár új családot is alapíthat, vagy kezdhet teljesen új életet, senkit nem fog érdekelni, míg egy nőn örökre ott fog maradni ez a “billog”.

2022. máj. 2. 17:38
 81/124 anonim ***** válasza:
0%

"Nézz meg mondjuk egy dán parlamenti ülést!"

Te meg nézz meg egy kínait, egy amerikait, vagy egy oroszt.

De választhatsz bármelyik másik világhatalom közül.


Még a briteknél sincs nő szerintem vagy max mutatóba, ne legyen olyan büdös a terembe.

2022. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/124 anonim ***** válasza:
0%

Nem utálom én a nőket, de a "szabó maradjon a kaptafánál"!


Egy kezén megszámolhatja mindenki szerintem hány női elnök van a világon. (Avon nem ér).

2022. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/124 anonim ***** válasza:
97%
Van mégis épp elég. 😃 És lesz is még több. Meg mi ez a szabó és kaptafás marhaság? Azt csinál egy nő, amit csak akar... Keress már egy pasit pls...
2022. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/124 anonim ***** válasza:
6%
Nem szabó, suszter csak nem jutott eszembe reggel 6 óta melózok, ideje lenne már hazamenni.
2022. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/124 A kérdező kommentje:
Nagyon komoly melód lehet, hogy közben itt osztod az észt!
2022. máj. 2. 23:08
 86/124 A kérdező kommentje:

És köszi a te példákat! Kína, Oroszország... a két legnyagobb autokrata ország...


de ha neked ez kell, akkor menj oda, az a neked való világ...

2022. máj. 2. 23:10
 87/124 anonim ***** válasza:
0%

Komoly melóm van, és akár halálra is dolgozhatom magam ha akarom, csak nem érdemes. Van itt párszázmillió a közelemben. Amit én láthatok, vagy összetapogathatok / kipróbálhatok arra mások belépőjegyet vesznek vagy időpontot foglalnak.


Szóval erről ennyit, nem többet! Na jóéjt.

2022. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/124 anonim ***** válasza:
97%
Szóval megkeseredett is vagy... Amúgy ja, autoriter országok nem épp a legjobb példa, főleg, hogy az orosz gazdaságot most vágják taccsra... 😅
2022. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/124 anonim ***** válasza:
0%

"orosz gazdaságot most vágják taccsra"


Ja a nyugati kamusajtó szerint, majd figyelj ki nevet a végén.

2022. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/124 anonim ***** válasza:
0%

Poroshenko-nál is annyira hazavágták 2014 be.

Putin csak befejezi amit az elkezdett!

2022. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!