Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár perce össze vesztem anyával, mert nem viszem el őket fagyizní.

Mesélem a storyt: már délelőtt is mondogatta, hogy menjünk el fagyizni a béke téri fagyizóba, de én már akkor is húztam a szám, mert nincs kedvem elmenni jelenleg sehova se, mert érettségin vagyok túl (tudom kifogás), de olvasd végig kérlek, alapból apa se tud jönni én meg apa nélkül nem akarok menni, mert úgy nem az igazi. Jó . Kimegyek ebédelni és anya közli hogy akkor csak 3-an megyünk , mert jön a hugom mert diétázik, én meg mondtam hogy nincs kedvem 3-an elmenni , alapból öcsém 7 éves és így is feltudja cseszni az én agyam is és nekem nincs kedvem feszülten elmenni 3-an , főleg hogy kocsival még abszolút nem jártam az üllői úton ( tudom gps) . És akkor behisztizik hogy miért nem megyünk, minden ember annyit ér amennyit az adott szava ( közbe rohadtul nem igértem meg semmit se) . És akkor mondogatja hogy mostmár ne vigyél el nem kell. Ezek után nem is fogom, neki is van jogositvanya csak hogy ő nem szereti azt az autót vezetni ami nekem van (vagyis nagybátyámé csak londonban kamionos). És egyetlen egy érvet se mondott hogy miért nem vezeti azt az autót , nálam most jött el az “elegem van “ hangulat amint elmennek öcsémmel a helyi fagyizoba megyek biciklizem egyett.

De már nagyon unom ezt a mártir toxik viselkedést.

Megmondtam neki hogy jó akkor nem viszlek el titeket.

Ti mit tennétek ebbe a szituba?



2022. máj. 8. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leírtak alapján leginkább a tiéd "mártir toxic" viselkedés...
2022. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
nem bírsz ki velük pár percet?
2022. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem volna velük. Arra nem gondoltál, hogy esetleg szeret és programot szeretne csinálni veled?!
2022. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából itt a hibás csak te vagy, szóval magadat oklhatod a helyzetért.
2022. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegény pára. 18-19 évesen nincs jobb dolgod, mint édesanyáddal összeveszni és önérzeteskedni azon, hogy nem vagy hajlandó együtt tölteni velük 1-2 órát.

Háromszor írtad le a "nincs kedvem" kifejezést különböző kamuindokokkal. Érettségiztél (biztos fizikailag fáradtál el és ki kell pihenni...), nincs kedved, mert apád nem megy, hárman menni nincs kedved, a hétéves öcséd FELCSESZI az agyad (neked kellene lenni a szemében az idősebb testvér etalon), nem jártál az Üllői úton, stb.

És akkor még van merszed mást hívni mártír toxicnak.

2022. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyem a lelked, le vagy érettségizve? És erre az a nagy arc..?
2022. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy nincs kedved de akkor legyél ugyanilyen nagyszájú megmondani a családodnak, hogy ők számodra nem társaság. Csak ne lepődj meg, ha te se leszel nekik az.
2022. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Pusztulj.
2022. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem után ha elkezdesz dolgozni és lesz saját fizetésed, amiből kisajtolod az albérletet, saját rezsidet, kaját, majd akkor örülsz ha a 35fokban ebéd után Anyukád el szeretne vinni téged fagyizni és ki is fizeti neked a fogyasztásod…

Majd rájössz, meg arra is, hogy az érettségi, továbbmegyek, egyes diplomák is arra elegendőek, hogy a fagyit mérd a cukrászdában a savanyú, hisztis kamaszoknak!

2022. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!