Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a házasság,...

Miért olyan fontos a házasság, eljegyzés?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, de teljesen jól megvagyunk így papírok, gyűrűk nélkül is, ha meg el akarna hagyni, nem a gyűrű fogja megakadályozni.

Hihetetlen, hogy egyesek még hisztizni is képesek emiatt!


2010. szept. 18. 10:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy ez az egy kategória, ahol a sok okos lepontoz mindenkit, mert nem egyformán gondolkodunk..

Az előző kérdésre ,még tegnap is , írtam egy választ, ami tele volt tanácsokkal. Együttérzéssel...Erre mit látok: 31%- Nem tudom miért szúrja másnak a csőrét, hogy próbálok segíteni a kérdezőnek.. De elég sivár lehet az érzelmi világa.

Na mindegy. Ne kanyarodjunk el a témától. Csak ennyit akartam.

2010. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak megijeszti a papír a férfiakat.

Mert most már hivatalos, most már "végleges"... stb.


Nem ezen fog múlni, hogy valaki megcsal-e valakit.

2010. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

az a kedvenc beszólásom, amikor valaki azt mondja, hogy csak az mondja, hogy nem akar férjhez menni, akit nem kérnek meg.

engem már megkért a barátom, de mégis nemet mondtam, mert számomra az még mindig csak egy papír, és egy normális esküvő is annyiba kerül, hogy abból nyugodtan vehetünk inkább a babánknak valami hasznosat.


örülök, ha valaki férjhez megy, de én nem szeretnék. nem tudom, miért kell ezért aszogatni.


az meg, hogy egyes menyasszonyok és feleségek felsőbbrendűnek tekintik magukat csak mert papírjuk/gyűrűjük van arról, hogy a párjuk velük akar élni... az érzelmeken a papír semmit nem változtat. szerintem.


sajnos sok olyan válást láttam, ahol marakodtak az utolsó szőnyegen is, és szerencsére van néhány olyan tapasztalatom az együttélés (és gyerekvállalás) utáni szakításokról, ahol a férfi ugyanúgy lemondott a vagyona feléről, mi ntha papír lett volna.


szerintem a gyerek semmiben sem szenved hiányt, ha a párom történetesen nem a férjem. ugyanúgy ő az apja, meg tud neki adni mindent, amire szüksége van, ugyanúgy szeretheti.

2010. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy már az emberek nem merik összekötni az életüket,mindenféle kifogásokat felsorolva,anyagiak pl.

Hát nekem fontos volt a házasság és furcsa hogy manapság sokan nem annak tekintik.Igen van csúnya válás,de van nagyon csúnya szakítás is.

2010. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!