Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám folyamatosan írogat a...

Anyukám folyamatosan írogat a barátomnak. Normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Régen, amikor volt egy hosszú kapcsolatom, anyám utálta a barátomat, és a családját is, szó sem lehetett arról, hogy magamhoz hívjam. Vagy ha még is nálam aludt, reggel bejárkált, és ordibált pl, hogy "mit dögletek itt?", veszekedett velünk, folyamatosan szidta a barátom, hogy hogyan néz ki, nem illünk össze..stb. Kitiltotta a barátom, hogy "az a nyomorék ne jöjjön hozzánk többet". Nagyon szét akart minket szedni. Ha én ott mertem aludni nála, akkor is 3 napig veszekedett velem, b@sztatott folyamatosan.


Pár hónapja új barátom lett, és hihetetlenül isteníti.. Ismerjük egymást egyébként látásból, szüleink is, és anyám azóta keresi a szülei társaságát, jó színben akar feltűnni előttük. Nagyon sokat érdeklődött a barátomról, folyamatosan kérdezgette, hogy mikor hívom már el? Nyilván a fent említett háttérsztori alapján válaszoltam, hogy nem hívom el magunkhoz, és nem is szeretném, hogy akármi legyen nálunk (mert anyám nem tud viselkedni), és mindig azt válaszolta, hogy akkor majd ő meghívja hozzánk. A legrosszabb, hogy már egy jó ideje elkezdett a barátomnak írkálni messengeren. De olyan írtózatos felesleges dolgokat, hogy "legyen szép napod!, mikor dolgozol?, jó munkát!, gyere fagyira! gyere kávéra, gyere pizzára, stb..Az elejében még elkezdte "vejemezni" is. Ha éppen valami történik a barátommal, lerobban a kocsija, vagy költözik, akkor is írogat neki, hogy kell-e segítség, tud-e valamiben segíteni... Vagy egy hosszú nap után elmeséli regényekben a barátomnak, hogy milyen volt a napja, mit csinált.. Nemrég volt a szülinapja is, akkora ajándékot összeállított a barátomnak, hogy az enyém eltörpült mellette. Barátom meg próbálja egyébként egy szóval, vagy egy mondattal lerázni, de anyum akkor is egy hatalmas regénnyel válaszol, és nem veszi észre magát.


Persze már rákérdeztem, hogy még is mi az oka, amiért ennyire imádja az új barátom, de csak áradozott, hogy mennyire kedves, meg legalább hozzámillik. De ez szerintem nagyon beteges, hogy megállás nélkül ennyi hülyeséget írkál neki, főleg azután, hogy nekem traumát okozott az előző barátommal kapcsolatban, hogy mennyire gyűlölte, és a gyűlölete átszállt rám is. Nem tudom mire vélni ezt az egészet, próbáltam már leállítani, de nem hallgat a szavamra, hogy hagyja békén a barátomat. Szerintetek ez normális, és én vagyok a hülye? Vagy mire véljem ezt az egészet?

Mindketten 23 évesek vagyunk, anyám 55 éves, szerencsére nem otthon lakom már.


2022. jún. 1. 13:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez durva. Miért nem tiltja le a barátod?
2022. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális. Szerintem is tiltsa le. Úgyse laksz már otthon, teljesen mindegy hogy megutálja miatta vagy sem
2022. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem olvastam el, csak a legelejét az exedről. Ezzel a nővel miért tartod a kapcsolatot? Hogy jön ahhoz h belepofátlankodjon a kapcsolatodba? Akár pozitívan akár negatívan.
2022. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez elég meredek. Szerintem is tiltsa le vagy ha azt nem is, de ignorálja az üzeneteket, hátha akkor előbb-utóbb leáll.
2022. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
A párod tiltsa le anyádat. Amúgy egyértelmű, hogy anyád azért tesz a kedvére ilyen előélettel, mert ez a pasid bejön neki, az előző meg nem.
2022. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
89%
Nagyon gáz muterod viselkedése,mond a barátodnak hogy tiltsa le.
2022. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen embert némítani szoktam és mondjuk heti 1x válaszolok neki valamit 2 szóban hátha veszi a lapot. A tiltás szerintem erős. De ha anyád nem változtat akkor azt is meg lehet fontolni.
2022. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell letiltania, elég ha némítja és nem válaszol.


Amúgy hány éves vagy?

2022. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%

Bocs, most látom, hogy 23.


Azt nem igazán értem, hogy miért nem lehet meghívni hozzátok a barátodat. Ha nem ciki a szobád, az otthonod, akkor simán meghívhatod valamikorra hozzátok.


Anyukád csak túlzottan örül és nem bírja visszafogni magát, nem is gondol arra, hogy ezzel inkább elszúrja a dolgokat.

2022. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

Anyukád egy nárcisztikus, aki megpróbál elszakítani mindentől.


Állj saját lábra, amint megvan a suli meló, aztán éld az életed.

2022. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!