Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogadnátok egy ilyen nőt?

Befogadnátok egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

A feleségem nővérének a férje 2020ban motorbalesetet szenvedett és 35 évesen amputálni kellett a bal lábát. Előtte minden szép volt, de a baleset után a sógornőm válni akart vagyonmegosztással. Pucér seggel érkezett a házasságba, mindent a férjének köszönhetett, dolgoznia sem kellett mellette. Végül melléfogott, mert alig kapott valamit és most még tető sincs a feje fölött. A feleségem megsajnálta és azt akarja, hogy fogadjuk be néhány hónapra amíg talpra áll.

Nekem eszem ágában sincs egy ilyen számító szajhát a házamba engedni, főleg nem eltartani. Soha életében nem dolgozott, most sincs munkája, tehát ha ideköltözik az lenne, hogy nekünk kellene eltartani. Ugyanezt mondtam a feleségemnek is, és most én vagyok a rossz, mert nem segítek egy családtagon.



2022. jún. 3. 18:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
99%

Biztos,hogy nem!

1-2 hónapból lesz 3-4 hónap,majd fél év...ha eddig nem dolgozott,ezután se fog.

2022. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
92%

"Nekem eszem ágában sincs egy ilyen számító szajhát a házamba engedni, főleg nem eltartani."



háááháháááhááááááá



Bszhatod ha megnősültél, még a házasságodat is szét fogja qrni!

2022. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
95%
Szó sem lehet róla, sőt még a feleségemet is kidobnám, ha az első nem után még egyszer fel merné hozni a témát. Nő vagyok, és rühellem az ilyen élősködőket. Menjen és csinálja azt, amit eddig: árulja a testét. Ennyi
2022. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, azt ugye tudod, hogyy ha beengeded, ez a nő 2 perc után mászni fog rád. Szóval ha bejön, akkor csak nyugodtan. Aztán majd a feleséged mártírkodhat, hogy jajj pedig ő milyen rendes volt Mártikával, az meg hogy kicseszett vele. Pedig simán csak hülye volt, és megérdemelné, hogy kitúrják, ha ennyi esze van.
2022. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
93%
5ös, akkor fogadd be és tartsd el te ha ennyire megérdemli:-) Hajrá. Vagy ez is a más kukacával a csalánt tipikus esete?
2022. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 Kólauborkával ***** válasza:
86%

Eszembe sem jutott az albèrlet fizetèse, jó, hogy nàlam okosabb emberek is vannak!


Szerintem így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad, ha az asszonynak ez sem tetszik, akkor tényleg nincs mit tenni. Persze, nem kevés pénz, de így segítesz is neki, de nem marad a nyakatokon, 2 hónap albèrlet meg tényleg nem vágja padlóra az embert.

2022. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
99%
Én sajnáltam meg egy "ingyenélő" embert. Nagyon sok volt vele a gondom. A vege az lett megszabaduljak tőle nekem kellett elköltöznöm a közös albérletünkből ahol én fogadtam be őt. Akit eltartanak élete nagy részébe ha még talál is munkát nem sokáig marad ott. Nem egy két esetbe tapasztaltam ezt.
2022. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
4%
Simán és párszor jól levarrnám.
2022. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
21%

Nehéz dolog. Befogadnám, mert családtag. De leülnék egy asztalhoz vele meg a feleségemmel és nem bólintanék rá a költözésre, míg nincs megbeszélve, hogy:

Miből fog élni a nő?

Meddig fog maradni?

Mennyi időn belül szerez munkát?

Mennyit ad a rezsibe?


Mondjuk első hónap ingyen lakhat de mellette keressen munkát, ha iskolakezdésre nincs melója, mehet amerre lát.


De az sem rossz megoldás hogy keressen albit és az első 2-3 hónapban segítetek a pénzben, és erről papírt írtok hogy 1 éven belül visszafizeti.

2022. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
4%
Csak azzal a feltétellel,ha fél éven belül lesz munkája és kivesz egy albérletet.
2022. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!