Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befogadnátok egy ilyen nőt?

Befogadnátok egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

A feleségem nővérének a férje 2020ban motorbalesetet szenvedett és 35 évesen amputálni kellett a bal lábát. Előtte minden szép volt, de a baleset után a sógornőm válni akart vagyonmegosztással. Pucér seggel érkezett a házasságba, mindent a férjének köszönhetett, dolgoznia sem kellett mellette. Végül melléfogott, mert alig kapott valamit és most még tető sincs a feje fölött. A feleségem megsajnálta és azt akarja, hogy fogadjuk be néhány hónapra amíg talpra áll.

Nekem eszem ágában sincs egy ilyen számító szajhát a házamba engedni, főleg nem eltartani. Soha életében nem dolgozott, most sincs munkája, tehát ha ideköltözik az lenne, hogy nekünk kellene eltartani. Ugyanezt mondtam a feleségemnek is, és most én vagyok a rossz, mert nem segítek egy családtagon.



2022. jún. 3. 18:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
84%
Szülők nincsenek képben? Esetleg közelebbi rokonok?
2022. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Szülők falun élnek, ott nincs butik meg műkörmös, csak istálló meg kerti munka.
2022. jún. 3. 19:25
 23/43 anonim ***** válasza:
97%
Ne!!!!!!!
2022. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
94%
Ne fogadjátok be, mert abból nem pár hónap lesz. Tönkre fogja tenni az életeteket!
2022. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engedném be.


"Szülők falun élnek, ott nincs butik meg műkörmös, csak istálló meg kerti munka."


Így járt, tanulja meg mi az a munka.

2022. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy hétre is odaengeditek, a büdös életben meg nem szabadultok tőle!!!!
2022. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
86%
Ha dolgozna, akkor sem. Nem azért, mert szívtelen vagyok, hanem azért, mert jelenleg egy másfél szobás panelban lakunk és gyakorlatilag teljesen megszűnne a magánéletünk. Senkiért nem tenném kockára a privát életünket. Ha segíteni akarnék, akkor biztos, hogy átmenetileg fizetnénk neki egy albérletet, de csakis akkor, ha látnám rajta, hogy meg akar állni a lábán.
2022. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz pénze butikra meg műkörömre, menjen csak a szülőkhöz.
2022. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell befogadni ennyi a emgoldás.
2022. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
95%
Egy éjszakára sem. Onnantól kirakhatatlan. Élősködő nő, nem lesz jó. Egy-két hónapig albérlethez adhattok támogatást, ha a feleséged ragaszkodik a támogatásához.
2022. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!