Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menthetetlen a kapcsolat, ha...

Menthetetlen a kapcsolat, ha már a megcsalásra gondol?

Figyelt kérdés

Azt hiszi a "párom" hogyha megcsal, rájövök hogy ő mekkora érték, és jobban megbecsülöm.


Még nem lépett félre, de már elég aggasztó, hogy ilyenekről beszél.


2010. szept. 19. 10:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem a kocsmázással van a baj. Menjen, érezze jól magát.

De ha részegen hazaállít, ne várja el hogy szeretkezni fogok vele, vagy akár csak megcsókolom.

2010. szept. 19. 11:10
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem bírom, amikor itt vetítenek a nők, aztán meg adják egymás alá a lovat. Valahogy elegem van a gyakoriszentjeiből, akik mindent megtesznek a párkapcsolatukért, soha nem kiabálnak, soha nem morcoskodnak, de a pasijaik mégis magasról sz@rnakk rájuk, hát ez érthetetlen komolyan mondom. Hogy ennyire hálátlan férfiba szeressenek bele, ők, akik mindent megtesznek, és meg kéne beszélni, de józanul persze, és ahelyett, hogy megbeszélné vele vasárnap délelőtt 11 órakor, amikor még nyilvánvalóan józan itt sírja ki a bánatát a gyakorin, hát igen, meg kéne beszélni, nem?
2010. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11:04-es!!!

Itt nem az a lényeg, hogy a kérdező nem akarja elengedni a párját a haverokkal, hanem hogy akkor nem akar vele beszélni, meg ágyba menni, ami tök érthető!!!


Kérdező! Ezt mivel támasztja alá a párod, hogy nem becsülöd meg eléggé? 23/N


Ja, de ha már ilyenekkel fenyegetőzik az már rég rossz. Mért azt hiszi ha megcsal akkor isteníteni fogod? Nem ezen múlik, hogy megbecsüli valaki a másikat. Hány éves a barátod?

2010. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy sosem figyelek rá. És hogy semmibe veszem az ő munkáját. Mármint amit itthon végez.


Azért vagyok itt vasárnap délelőtt 11kor mert a kedves párom isten tudja hol van. Reggel 8kor elment, azóta semmi, telefonja ki van kapcsolva.

2010. szept. 19. 11:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Katusnak hívnak?:)
2010. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz: NEM!

Viszont ne add meg neki azt az örömet, és dobd ki te, még mielőtt bármit is tenne.

Ha ő megcsal, te csak arra fogsz rájönni mennyire nem szeretted, mennyire semmibe vesz, ahelyett, hogy az "értékeire" jönnél rá.

2010. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"Ja, nyilván ok nélkül hagyott faképnél. Szegénykém.."


Nyilván baromira nem érdekel a te véleményed!

2010. szept. 19. 11:49
 18/19 anonim ***** válasza:

És ha félrelépne (lehet, hogy már megtette, és így készíti elő a terepet, hogy még ráadásul téged okolhasson érte, mondván, ő szólt), vele maradnál?

Mert én nem.

Ez nem ártana megemlíteni neki.

Ha ennyire szar neki, miért nem hagy el?

Mert szeret? - ugyan már, ha szeretne, nem kritizálna, hanem elfogadna olyannak, amilyen vagy, nem fenyegetőzne és nem akarna megcsalni

Mert fél, hogy nem talál jobbat vagy egyedül marad? - számomra ez sem túl meggyőző érv.


Az az igazság, én egy ilyen fenyegetőzésre azonnal kirúgtam volna, már csak hogy ne kelljen szenvednie és megcsalnia.

2010. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En is nagyon felek a megcsalastol, mert nagyon feltekeny vagyok. Jo volt olvasni a hozzaszolasokat.
2014. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!