Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek boldog? 2 éve...

Hogyan legyek boldog? 2 éve édesanyámnál élünk kislányommal. Találtam egy férfit, aki elfogad úgy ahogy vagyok. Édesanyám nem szívleli hogy ráhagyom a kislányom.

Figyelt kérdés
Anyám nagyon neheztel rám amiért ott hagyom a kislányomat amikor találkozunk.Lelkileg terrorizál, nem szól hozzám, nem mond véleményt, csak hallgat, sokszor meg beszól anyád megint itt hagy, téged. Nagyon nehéz helyzetben vagyok szeretnék mindenkinek eleget tenni. Próbáltam anyámmal ma beszélni, hogy szerinte hogy csináljam, de csak hallgatott, elfordult.
2010. szept. 19. 14:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Bár még mindig nem tudom, hogyan legyek jó anya, jó kislány és jó szerető.Pörögnek a gondolatok az agyamban,melyik út volna helyes.Az biztos, hogy a legfontosabb számomra a kislányom boldogsága.Arra gondoltam,itt az ideje/1 hónapja vagyunk együtt/hogy találkozzanak a lányommal,közös programot kell kitalálnunk.Jelzem, még anyámmal sem találkoztak.A hétvégén péntektől szabad lesz hétfőig./A páromnak kocsmája van,az apjával közösen csinálják.Egy hónapban 2x van ilyen hogy több napig szabad,egyébként minden nap 7-20-ig nyitva van./A találkozásaink vagy randijaink ez miatt este, voltak vannak.Mindig lefürdettem a kislányt és mama csak elaltatja.De így sem jó.Változtatnom kell.Ma mindenképpen leülök édesanyámmal beszélni kikérdezem a véleményét.Remélem düllőre jutunk, aztán pedig beszélek a párommal, hogy neki mi a véleménye és ő mit szeretne.Majd írok nektek a történésekről.Szép napot!
2010. szept. 20. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!