Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki szerint normális, hogy...

Valaki szerint normális, hogy a gyereke tudta nélkül házasodik meg egy apa?

Figyelt kérdés

Párom apjáról van szó, akinek van egy párja kb. 7 éve. Úgy tudtam nem fognak házasodni, mivel 50 körüliek, elvált és nem érdekli őket ez a dolog. Egy facebook profilképből derült ki, hogy megházasodott, a nő kirakta a közös esküvői fotót és mentek alatta a gratulációk.

Egyébként nincs köztük rossz viszony, viszont egyáltalán nem szoros a kapcsolat mivel az apja nem igazán törődött vele soha.

Milyen szülő az ilyen? Bámilyen helyzetben is normális, hogy ilyen történik?

Borzasztóan haragszom a jövőbeli apósomra amiért így bánik a párommal.



2022. jún. 14. 16:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem tűnt fel neked, hogy a te apósod nem éppen egy apafigura? Mert úgy látom, 5 év ehhez neked édeskevés volt. Ahány család, annyi szokás, sajnos van pár szülő, akire a szülő szó sértő, lásd, apósod is ilyen. Meg lehet, a pasasodat se érdekli, hogy éppen a hanyadik nagy szerelménél tart a fater.
2022. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel. Sokan házasodnak a csalad tudta nélkül
2022. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egy minta apa, de még meg tud lepni ez a nemtörődömség.

Ez a nő előtt úgy tudom 1 nője volt az anyukája után, tehát nem olyan sok volt.

2022. jún. 14. 18:18
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
13-as Persze, ki tudna lépni ő is ebből, de ezek szerint nem akar. Fogadd el, van ilyen!
2022. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, pont az olyan típusú család elől menekülök, mint amilyenben te vagy, akik ennyire egymás pichájában élnek. Én ettől megőrülök és nem véletlen akarok két tanús esküvőt, hogy legalább nyugtom legyen. Hány éves vagy, hogy ennyire nem tudod feldolgozni, hogy vannak, akik egymás seggében, mint ti, meg akik le se fossák egymást? 5?
2022. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelezö nekik bejelenteni.
2022. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egymás seggében, csak törődünk egymással és tudjuk, hogy mi van a másikkal. Nem értem miért lenne probléma, ha egy család családként viselkedik és nem úgy mintha vadidegenek lennénk.

Nem azt mondom, hogy meg kellett volna hívni az egész pereputtyát, csak egy üzenetbe tellett volna szólni.

2022. jún. 14. 23:00
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy nem írhatott volna pár szót, de 5 év alatt hányszor beszéltetek a famíliátokról, hogy ennyire nem ismerted ki a majdnem apóst? Vagy hogy ki hogy képzeli a jövőben a saját családját, akarja-e, hogy a saját szülője jelen legyen az életében, ha igen, hogyan? 0? Mert nagyon úgy tűnik nekem. Mert 1 év után megértem a csodálkozást, de 5?
2022. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!