Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom aggódni? Jó barátnők...

Van okom aggódni? Jó barátnők közt hol a határ?

Figyelt kérdés

Azért ide írom és nem a szerelem-szex-be, mert a barátnőm egy 25 éves lány, 4 éve vagyunk együtt és nekem Ő a családom, nemsokára szeretném feleségül venni. A problémám, amire szeretnék tőletek tanácsot kérni, kicsit bizarr dolog és ne kövezzetek meg az aggodalmam miatt. Szóval a kedvesem egy reklámcégnél dolgozik, plakátokat, logókat tervez és kapott egy fotós munkatársat, akivel egy projekten dolgoznak. A csajról mint kiderült, meleg hajlamokkal van "megáldva" nagy szerencsémre. 2,5 hónapja dolgoznak együtt, a munka helyszíne a céges irodából valamiért áthelyeződött a csaj lakására. Nem furcsállottam, van ez így. Ha nem dolgoznak, akkor is szinte minden második nap nála van a barátnőm, mert állítólag "jól összeszoktak". Jó, barátkozzon nyugodtan, mondtam én. Viszont az egyik munkatársa, akivel van szerencsém jóban lenni, felhívott azzal, hogy ráérek-e valamikor. Általános témákról való csevegés következett, mikor egyszer csak megemlítette, hogy nem tartom-e furcsának, hogy a barátnőm a fotós csajjal ölelkezik. Felkaptam a fejemet, hogy mi van, erre közölte, hogy már vagy 5. alkalommal látta őket ölelkezni a céges irodában, de hogy ne gondoljak rosszra, mert biztos csak barátok, bár a csajjal vigyázni kell, mert már ismeri egy ideje és eléggé szereti a heteró lányokat. Nyilván, miután lezajlott ez a beszélgetés, barátnőmtől érdeklődtem a csajjal való munkáról, aztán rátértem arra, is, hogy mennyire jönnek ki. Alig mondott valamit, még azt sem ecsetelte, hogy hol tartanak vagy egyáltalán, ami gyanús volt kissé, mert szeret nekem mindent elmesélni, a csajról áradozott még egy 3 hete, most meg terelte a témát. Még egy furcsaság a történetben, hogy múlt hét elején romantikusnak tervezett esténket lemondva hirtelen, egy barátnőtől kapott sms miatt elment otthonról, csakhogy a barátnőhöz nem mehetett, ugyanis barátnővel 2 nap múlva találkoztam és kiderült, hogy aznap vidéken volt. Kérdem én, akkor hova az istenbe mehetett a barátnőm? Nem kérdeztem rá, de nem hagy nyugodni, mert valamiért csak hazudott. A viselkedése teljesen furcsa lett, mert róla tudni kell, hogy állandóan pörög, beszél és röhög. Mostanában pedig egy mosoly nem jön ki az arcán, mikor velem beszél, sőt, szinte nem is kommunikálunk, csak általános dolgokról, pl. hogy vegyek-e ásványvizet. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de ti nem éreznétek, hogy valami nem stimmel az egészben? Még ha jó viszonyban is lettek, de nem tudom, hogy miért pont az én barátnőm ölelkezik (nem ölel) valakivel, mikor utálja, ha idegen ér hozzá. Pasi vagyok pasi aggyal és nem lehet női megérzésem, de mégis nekem itt valami nem világos. Bolond lennék és csak kombinálok vagy lehet valami, amit eltitkol?

27/F


2010. szept. 20. 00:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az előttem író hölgy tökéletesen leírta a frankót!

F/35

2010. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

úgy látom, hogy nem vagy neki eléggé fontos mostanság..

szerintem leckéztesd meg, hogy egy időre tartsatok szünetet..

miylen lány lehet ha lecserél egy lányra???

2010. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10:11 abszolúte jól látja a dolgokat. Még csak annyi, hogy szerintem, ha komoly a dolog, és ráeszmél, hogy mit akar,(és téged meg elkezd sajnálni, hogy szenvedsz emiatt) el fogja előbb-utóbb mondani. Türelem, de azért rákérdezhetsz finoman erre-arra.
2010. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálkozz egy igazán romantikus gesztussal. Mondjuk meglephetnéd egy gyertyafényes vacsorával. Írtad, hogy épp egy romantikus vacsorát mondott le a múltkor. De most tényleg adj mindent bele. Ráadásul fontos, hogy meglepetés legyen, mert így nem tudja idő előtt lemondani.


Még ezernyi variáció van, a lényeg, hogy (talán most utoljára) tegyél ki magadért.


Ez remélhetőleg meg is hatja, és akkor mondhatod, hogy úgy érzed kezdetek eltávolodni egymástól, és ezért csináltad mindezt. Majd rá is térhettek az óvatos kérdezősködésre.


Ha így sem árulja a titkot, legalább fokozod benne a lelkiismeret-furdalást, és így hamarabb fogja önként bevallani.


Ha viszont közönyös marad, akkor nincs mit tenni. De legalább tudod, hogy vége.

2010. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy az exemmel egyszer nagyon összevesztünk. Alapból ugyan az én hibám volt, de ő meg a sokszorosára fújta fel a dolgot. Miközben ő egy másik dologban sokkal hibásabb volt. Mindegy. A lényeg, hogy én is egy ilyen vacsorával leptem meg, amire előtte sosem volt példa. Ő gyakorlatilag észre sem vette. Ez életem egyik legfájóbb estéje volt. De legalább minden kiderült...
2010. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ha tényleg leszbi a másik lányzó, lehet a te barátnődet is csak a kíváncsiság hajtja, fellángolás az egész, ami majd olyan hirtelen mint ahogy jött, el is múlik. de mindenképpen próbáld meg vele tisztázni, ennyi idő után már gerinc lehetne, hogy elmondja neked is hogy mi van..:)
2010. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Nemazér de ha már csak nem lesz lezbi csak mer rámászik egy lezbi csaj oO"
2010. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
lehet te csak alibiből kelessz neki...
2010. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne trükközz. A leirtakbol nyilvanvalo, hogy valamiert megvaltozott a baratnöd. Nem akar mar veled lenni, minden normalis nö örül egy romantikus együttletnek a parjaval, de ö egy mondvacsinalt alibivel kimenti magat, hazudik neked. Szinte semmit nem vagytok együtt, es szerintem is nagyon furi, hogy nem egy puszizkodos fajta, ezzel a baratnöjevel, meg ölelkezik. Mindenkeppen beszelj vele, üljetek le, es kerdezz ra, hogy mi van, es ne hagyd magad lerazni. Az teljesen mindegy, hogy a leszbi csaj miatt valtozott meg vagy mas miatt, megvaltozott, es ez nem jelent jot. Fö az öszinteseg, es a bizalom. Ha szeret, nem haborodik fel, es megerti, hogy aggodsz, mivel szereted.
2010. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Gyertyafényes vacsora? Hát nem tudom, ha valakit megbántanak, hazudnak neki, nehogymár még ő udvaroljon... Szerintem ez nem az a helyzet.... Én szimplán, tárgyilagosan rákérdeznék.


Nem kell ahhoz full leszbikusnak lenni, hogy egy nő fogékony legyen az ilyen közeledésre. De ha nem leszbikusságról van szó, akkor ehhez az kell, hogy valamiért elégedetlen legyen a kapcsolatával. Én biszex vagyok, de amikor boldog voltam a kedvesemmel (F), közeledhetett volna akárki, akármilyen nemű.

2010. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!