Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "kötelező...

Mit gondoltok a "kötelező pofavizitekről"?

Figyelt kérdés
Amikor igazából szíved szerint nem mennél karácsonyra, húsvétra, vasárnapi ebédre, egyéb rokoni összejövetelre, de...
2022. jún. 23. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Ki lehet, vagy ki is kell bírni azt a pár órát nyugodtan, mások kedvéért
Nem kell egyáltalán elmenni oda, ahová nem szeretnél
73 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell elmenni, semmi sem kötelező.
2022. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Én simán nem megyek, ennyi az egész.
2022. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
8%
Ha a párodnak fontos és Te szereted a párod, akkor ez nem nagy ár
2022. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16%

Nekem érthetetlen ez a sok rokon-utáló ember, akik a gyakorin mindig erre panaszkodnak. Nekem se tökéletes emberek a rokonaim, de nem húzom a számat sem a saját, sem a feleségem rokonaira.

Nyilván sok lenne, ha hetente kéne velük összejönni, de évente 4-5 alkalommal nemhogy kibírom őket, de jól is esik velük találkozni.

2022. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk mert simán unalmas a sok ötelző kérdésen végigmenni, aztán ha meg nincs semmi közös téma akkor jön még egy környi ilyen kötelezően elhangzó kérdés, felelet, szóval totál fölösleges.
2022. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem megyek :D Akiket szeretek azok tudják. Akiket meg nem szeretek azok azt tudják és nem is hívnak :D A mi családunkban nem divat ez a család néző.
2022. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

#4, én meg azt nem értem, hogy neked miért nem tök mindegy, hogy a Kérdező miért nem akar a családjához menni, látogatni őket?

A kérdésben nem az van, "hogy szerintetek én miért nem megyek a családomhoz látogatóba szívesen?", mert ahhoz senkinek semmi köze.

Kérdező. Semmi sem kötelező, az egyes jól írja. Nem kell olyan helyekre menned, ahol nem érzes jól magad, nem kell olyan programokat szervezned, amiket igazából nem is akarsz. Beszélj legalább a szüleiddel erről, ha megértik, megértik, ha nem, hát akkor ez van. Akkor is ez a helyzet, és kész, ezzel ők nem tudnak mit csinálni.

2022. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem rólam van szó, csak mások véleményére is kíváncsi vagyok ebben a témában. Az én álláspontom egyébként határozottan a második válaszlehetőség, de most nem ez itt a lényeg, hanem hogy ti mit gondoltok a kérdésről és vitatkozni sem akarok senkivel sem.
2022. jún. 23. 12:27
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nincs kötelező. Akikkel találkozunk, azokkal szoktunk egyébként is, nemcsak ünnepekkor és szeretünk is együtt lenni.
2022. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Iszonyatosan fárasztanak. Már arra is gondoltam, hogy valamivel telenyomom magam, hogy ne aludjak el. Tripla kv, vagy mit tom én.
2022. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!