Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "kötelező...

Mit gondoltok a "kötelező pofavizitekről"?

Figyelt kérdés
Amikor igazából szíved szerint nem mennél karácsonyra, húsvétra, vasárnapi ebédre, egyéb rokoni összejövetelre, de...
2022. jún. 23. 11:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
21%
Jó, hát a munkásszálló neki is ott volt: törökök, albánok, afrikaiak. Csak egy emeleten 100-an simán meg lettek volna, akik szívből segítenek :DDDDD
2022. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

21

Ha nincsenek rokonok, akkor is meg kell oldani valahogy. Ha szar emberek, akkor is. Én biztos nem lennék olyan embernek adósa, akit alapból nem kedvelek annyira, hogy látogassak.

2022. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%

"Kihez fordulsz először, ha nem a rokonokhoz?"


Bárki máshoz, a barátaimhoz, haverjaimhoz, saját ismerősi és kapcsolati körömhöz.


Azt is tegyük hozzá, sajnos sok esetben az embernek magának kell megoldania a gondjait, és nem másokra rátukmálnia magát, kellemetlen helyzetbe hozva őket. Legyen szó rokonról, barátról.

2022. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk a 18-as megint durva sztori. Tipikus élősködő, tökéletes példa, hogy miért nem kellenek a rokonok :D


Mondjuk azt sosem értettem, hogy ha valaki jól keres, szipi szuper albérlete van, akkor az hogy nem képes 1-2 havi megélhetésnyi összeget félretenni.

2022. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
94%

Megmondom, úgy volt vele, hogy a jólét örökké tart. Ruhák, bulika, utazás. Abban a világban ciki volt felvállalni, hogy egy alföldi parasztcsaládból indult. Fel sem merült benne, hogy jöhetnék még rossz idők. Ő is szentül meg volt győződve, hogy 100 emberhez fordulhat amint megszorul, mielőtt a tyúkszxros rokonokat fel kell hívni. Óriásit tévedett.


Bajban ismered meg a barátot. Megjegyzem én semmit nem hánytam a szemire, nem dobálóztam, megkapta ő a saját pofonját Jóistentől. Azóta már visszament, de fel szokott hívni minket.

2022. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
19%

"Bajban ismered meg a barátot."


Ne haragudj de ez orbitális Bullshit.


Egyrészt azért, mert egy baráttól sem feltétlenül várható el, hogy mindenre ugorjon és mindig kirángasson abból a szarból amibe magunktól kerültünk.


Másrészt milyen barátságról beszélünk? Elmondásod szerint szart rátok, nem volt kapcsolatotok.


Inkább úgy fogalmaznék: "Bajban ismered meg a balekot"

2022. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nem megyek olyan emberekhez vendégségbe, akikhez nem szeretnék, akkor sem, ha a rokonaim. Amíg gyermekkoromban bele voltam kényszerítve az ilyen helyzetekbe, addig én is nagyon utáltam. Persze, ki lehet bírni, csak nincs semmi értelme.
2022. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
25%
En nem megyek és kész. Páromékhoz is max 2 havonta elugrok vagy havonta a gyerekkel. Meg egy karácsonyi pofavizitre hogy ne érje szó a ház elejét. Egyébként nem érdekelnek. De az unokatesómék se akik elêg utálatosak voltak, ott a nagymama tart összejövetelt, nekünk mindig más programunk van úgyh velük meg abszolut nem találkozok. Apukám megsértődött már emiatt, de megmondtam neki h ne haragudj de nem. Két fűszálat nem tettek keresztbe értem hogy nekem nézni kelljen őket.
2023. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!