Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasik is tudnának (gyerek...

Ha a pasik is tudnának (gyereket) szülni, akkor is ennyi megcsalás, félrelépés lenne -pasi fronton? Vajon tudnának uralkodni magukon a gyerek megszületése után?

Figyelt kérdés

Vajon mennyire fognák vissza magukat a saját magjuk elvetésében a bolygón?



Csajok! Örülnétek, ha a pasik is tudnának vállalni gyereket?


2010. szept. 20. 21:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1. Nem gondoltál bele a helyzetbe pontosan. Egy viszonyhoz mindig két ember kell,tehát ugyanannyi nő van benne,mint férfi (már ha heterók).

2. Senki nem a magja elhintése céljából indul el csajozni vagy nem azért marad hűséges,mert fél a terhességtől. Annak a korszaknak hosszú ideje vége,kb mióta létezik óvszer és fogamzásgátló... bár előtte is ott voltak a természetes módszerek.

Én épp babát várok és semmi pénzért nem mondanék le az élményről, örülök,hogy én élhetem át :)Mondjuk szülésnél biztosan nem fogok kacagni :D Egy lelkiismeretes apuka pedig legalább annyira átéli a gyermekvállalást,mint mi. Sőt,neki ott van még az anyagi felelősség is,míg az anya nem tud dolgozni pl.

2010. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Baromira unom már ezt a pasik = megcsalás hisztit.

Valahogy a csalfa nőkről hihetetlen gyorsasággal tud megfeledkezni a közvélemény.

2010. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Meg az is jó lenne hogy akkor talán a nők kissé lejjebb adnának a beképzeltségükből hogy jaj ők milyen királyak hogy életet tudnak adni és aki nem szül az már nem is nő és nekik több joguk van... Sajnos úgy látszik muszáj azt érezniük hogy valamiben nélkülözhetetlenek...
2010. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

én örülnék neki.. viccböl szoktam is mondogatni neki, hogy a következöt ö szüli xD pokolian fáj, én emiatt mondtam, mert szeretne másodikat is. De amúgy ö is hasonló típusú mint a 22:13-as válaszoló. Kiveszi a részét mindenböl:)))

Nincs köze a megcsaláshoz szerintem.

22/L

2010. szept. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én szivesen átadnám a gyerekszülést a páromnak,mert lehet csodálatos érzés,de én azért félek h. nem fogom kibírni.

Amúgy szerintem nem emiatt csalnak a férfiak, hisz sok férfi még házasság és gyereknemzés előtt megcsalja a párját.Hogy milrt csalja meg nem tudom, erre még nem találtam választ.Igaz h. vannak nők is akik csalnak,de akiket ismerek,h.megcsalták a párjukat, ott tudom az okot, bár eléggé eloszlik.

2010. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Persze, ha a nők is megtanulnák, hogy ne hanyagolják el teljesen a férfit, ha már biztosnak érzik a kapcsolatot.. ha már általánosításokról beszélünk.
2010. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Én elköttetném magam ha képes lennék szülni.

Ha nem tévedek az ősembereknél a férfi nem is vett részt a gyereknevelésben, ha megtermékenyített egy nőt, akkor továbbállt, hogy több helyen is elvesse a magvait. Az ösztönök meg még mindig megvannak.

Lehet nem kellett volna a monogámiát kitalálni:P

21F

2010. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor alaposan át kéne alakítani a parlamenti padsorokat választások környékén...:P :DDD
2010. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2010. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a férfiaknak kellene szülniük, akkor alig szülne valaki.
2012. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!