Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen otthon lakni?

24 évesen otthon lakni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nemrég óta dolgozom, otthon élek q szüleimmel, segítek amiben tudok stb. Sajnos barátnőm nincs 1 éve lett vége.


Szerintetek gáz még így otthon laknom? (Szülők azt mondták maradjak, dolgozzak, gyűjtsem a pénzem)



2022. júl. 8. 06:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá hogy otthon laksz v sem.
2022. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjtsd a pénzed, az tényleg baromi hasznos, és ha jó a kapcsolatotok ez egy jó lehetőség. Havi 90 ezrem megy el az albérlet+rezsire, most költöznünk kell, úgy néz ki havi 120ra simán fel fog ugrani. Egy év alatt majd' másfél millió jól jönne azért.

Egyetlen a fontos, és ezt mint korodbeli nő mondom, nőj fel. Nehezebb, ha otthon élsz, és különösen, ha a szüleid sem partnerek benne, mert a pici fiacskájukként tekintenek rád, de próbáld meg, hogy annak ellenére, hogy otthon laksz, ne abba a szerepbe ragadj bele, hogy hazaérsz, játszol a szobádban, ha anyu kiabál, hogy kész a vacsi, kidugod az orrod, meg ha már a saját lábán megy ki a szennyes, akkor megengeded neki, hogy kitakarítson (de azért a startrek gyűjteményhez nehogy hozzányúljon). Ja és közben meg élsz, mint marci hevesen, mert ugye a fizetésed egésze megmarad. Nem. Vedd ki a részed a háztartásból, legyél önálló, alakítsd ki a saját személyes teredet, húzd meg a határaidat, de érdemeld is ki, hogy személyes tered és határaid legyenek. Ne egy kitolt kamaszkort élj meg, hanem felnőtt legyél, aki a szüleinél él.

2022. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
A barátnőt azért írtam mert akkor 2en már osszekoltoznenk, úgy jobb lenne az alberlet.
2022. júl. 8. 13:03
 24/32 A kérdező kommentje:

Kiveszem a részem mindenből ez nálunk alap, kertes ház és fűnyírás, mosás, mosogatás, takarítás stb ez megvan mind.

Szóval én sem "élősködni" akarok.

2022. júl. 8. 13:04
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Sokan idősebb korban is otthon laknak, mert egyszerűen NEM tehetik meg, hogy elköltözzenek, mert éhen döglenének! Nem olyanok a fizetések és az albérletárak hogy ezt meg lehessen tenni! Ne aggódj!

Amíg nem élősködsz, nincs gáz!

2022. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
10%
És az miért van, mikor az egyik szülőd nem akarja megtanulni a mosógép használatát, mert az túl bonyolult neki? Csak pár gombot kellene megnyomnia.
2022. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
19%
Nem gáz, de mivel én egyetem alatt is dolgoztam, és igen, ezért autóval kezdtem az életet abból a pénzből, plusz albérletben élek és így is reálisan elérhető cél a jelenlegi megtakarításaim mellett egy lakás 24 évesen, (de még kell 2 év kb. hogy ne kelljen nagy hitel, addig meg ki tudja mi lesz), ezért én nem kezdenék ki veled. A tapasztalataim alapján ezek a pasik/lányok nagyon anyámasszony katonái egytől-egyig. Ez nem jelenti, hogy te is, én is kerülhetek még a te helyzetedbe egyszer! Csak rossz a tapasztalatom.
2022. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha a minden okés otthon szerintem rendben van, de én azért igyekeznék elköltözni már a személyes függetlenség miatt is :)
2022. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Senior Séf ***** válasza:
68%
Mindenhol jó, de legjobb a csülökpörkölt...
2022. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen árak mellett? Miért lenne gáz? A nagypofájú, kommunista, bányász feleségek véleménye meg ne érdekeljen. Nekik könnyebb volt.
2022. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!