Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhanyagol a családom, mit...

Elhanyagol a családom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a családom elhanyagol. Nem foglalkoznak velem, pedig még mindig csak egy gyerek vagyok. Pontosabban, nem hogy programok nincsenek, de egész nap nyomkodják a telefonjukat az e-cigijüket szívkodva. Nem csak engem, de az öcsémet is elhanyagolják szintén (csak így hozzátenném, ne legyen félreértés) Ezért bevonulok a szobámba és gépezek. (Mit tudnék csinálni?) Próbáltam már beszélni velük, de leordították a fejem, vagy levegőnek néztek. Pedig jól tudják, hogy a mentális egészségem pocsék. Szorongok, depressziós vagyok. (papírosan) Értelmetlenek tűnik az életem. Semmihez nincs kedvem. És mindig én vagyok a fasz bármilyen helyzetben. Érzelmileg egy nagy roncs vagyok már, nem bírom. Volt már, hogy egyik nap nem gépeztem, és velük próbáltam tölteni az időt, de azon kívül, hogy a büdös e-cigijüket szagolgattam miközben néztem mit lájkolgatnak facebookon nem volt más. Mitcsináljak? Elmenjek?

2022. júl. 11. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Ideje elkezdened gondolkodni a saját életen hogy mi merre miként lesz majd.
2022. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%

Az a kérdésed mit csinálj?

szerintem éld a saját életed ...

nem hinném, hogy ennyire erős lenne a helyzet... kicsi túlzás azért van benne

szerintem lehetsz vagy 40 éves

2022. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem lehetsz vagy 40 éves"

Elég nyilvánvaló, hogy fele annyi sincs, különben már rég leírta volna az életkorát, hiszen többször is rákérdeztek.

2022. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!