Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem, hogy már nem...

Hogyan közöljem, hogy már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatom van..

Szokásos, eleinte minden jó volt, aztán megszoktuk egymást és egy olyan szintre jutottunk, ahol én már sírva fakadok, amikor ő bármi sértőt mond…

Haszontalannak nevez, minden utca lánynak lehord.


Bármibe amit én csinálok bele köt. Ha pl egész nap gyerekkel vagyok, ő haza jön és kérdőre von, hogy miért rendetlen a lakás.

Pedig takarítva volt, csak na tudjuk milyenek a gyerekek, nem kell bemutatni

Főzök, teregetek szóval mindent megteszek, amit egy rendes háziasszony.


Ha pl vezetek ő neki kezd kommentálni, mint egy oktató, hogy nem csinálom jól amit csinálok, néha még meg is üt vezetés közben.

( egyszer jöttünk egy buliból haza, és kicsit megszédültem fáradság miatt, és félre akartam húzódni, nehogy valami karambol legyen.

De elkezdett üvölti, hogy halott vagyok, hülye. Elkezdtem sírni és ő szájba vágyott!.

Egész úton sírtam, és épp haza úton megállított a rendőr.

A párom gyorsan mondta töröld le a könnyeidet. A rendőr látta, hogy valami nincs rendben. De én mondtam, hogy nincs baj és elment).


Nincs hibátlan ember, én is tévedek és hibázok. Ő teljesen lehúz, a régi depressziós időszak újra előjön és életképtelen leszek, pedig egy csöppség is számít az én mentális egészségemre.


Mit tanácsoltok?

Nehezen veszem a bátorságot, hogy itt hagyjam már a kicsim jövőjét is nézem.

11 hónapos előző kapcsolatomból született

A mostani párom sajátja ként szereti.

Nagyon nehéz olyan férfit találni aki gyerekektől elvesz



2022. júl. 15. 23:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
70%
Ugye senki nem veszi komolyan ezt a rosszul átgondolt kamukérdést amit egy nyári szünetben unatkozó kisfiú tett fel!?!
2022. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
92%
A leírásból az derül ki, hogy te választasz rosszul. Úgyhogy továbbra is azt csinálsz, amit akarsz.
2022. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 qkker1 ***** válasza:
13%

"Na ezt gondold át újra: 3 éves kapcsolat, 11 hónapos gyerek az előző kapcsolatból???"


Szerintem az előző kapcsolata tartott 11 hónapig, csak nem tud értelmesen fogalmazni!

2022. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 qkker1 ***** válasza:
95%
Most olvastam a további hadoválását, akkor mégiscsak félrekúrt, másképp nem jön ki a matek.
2022. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
97%

Szegény gyerek! Minek estél teherbe egy szar kapcsolatban, pláne h már volt más?

Most meg megkérded, h mit csinálj. Hagyd ott, mi nem világos ezen?

Ennyire hülye nem lehet már ne is haragudj.

N 30

2022. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
97%

"A szeretkezes legalább még jó"


Ha keresztre feszítenek sem értem meg, hogy lehet a szex jó olyannal, aki ver. Én minimum pánikrohamot kapnék, miközben rám mászik.

2022. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
94%
Fogadjunk, hogy azt hiszed megváltozik.
2022. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kezdjél el egy másik pasival kamatyolni - de előtte ettől is essél teherbe -, aztán lépj tovább az új fazonnal. Ebben már gyakorlatod van, menni fog.
2022. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
85%
Nézd ha nem akarsz komolyabb sérüléseket akkor menekülj vissza se nézz,aszt a barom pasidat is jól elkéne verni hogy megtanulja hogy nőket nem szabad verni se fizikailag se érzelmileg és utána mégegyszer pofánvágni hogy megtanulja tisztelni a nőket
2022. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyenek miatt, mint a kérdező, nem tudom sajnálni az áldozat típusúakat...


Egyébként nekem kicsit magas, ha valakinek van egy párja, akivel szexel, meg egy szeretője, akivel szintén, az honnan a bánatból veszi, hogy a gyerek pont melyiktől lett?


Mert ilyen sztorit ismerek, ahol a nőt a szerető csinálta fel, de ott gondolom már nem volt szex az akkori pasival.

2022. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!