Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem, hogy már nem...

Hogyan közöljem, hogy már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatom van..

Szokásos, eleinte minden jó volt, aztán megszoktuk egymást és egy olyan szintre jutottunk, ahol én már sírva fakadok, amikor ő bármi sértőt mond…

Haszontalannak nevez, minden utca lánynak lehord.


Bármibe amit én csinálok bele köt. Ha pl egész nap gyerekkel vagyok, ő haza jön és kérdőre von, hogy miért rendetlen a lakás.

Pedig takarítva volt, csak na tudjuk milyenek a gyerekek, nem kell bemutatni

Főzök, teregetek szóval mindent megteszek, amit egy rendes háziasszony.


Ha pl vezetek ő neki kezd kommentálni, mint egy oktató, hogy nem csinálom jól amit csinálok, néha még meg is üt vezetés közben.

( egyszer jöttünk egy buliból haza, és kicsit megszédültem fáradság miatt, és félre akartam húzódni, nehogy valami karambol legyen.

De elkezdett üvölti, hogy halott vagyok, hülye. Elkezdtem sírni és ő szájba vágyott!.

Egész úton sírtam, és épp haza úton megállított a rendőr.

A párom gyorsan mondta töröld le a könnyeidet. A rendőr látta, hogy valami nincs rendben. De én mondtam, hogy nincs baj és elment).


Nincs hibátlan ember, én is tévedek és hibázok. Ő teljesen lehúz, a régi depressziós időszak újra előjön és életképtelen leszek, pedig egy csöppség is számít az én mentális egészségemre.


Mit tanácsoltok?

Nehezen veszem a bátorságot, hogy itt hagyjam már a kicsim jövőjét is nézem.

11 hónapos előző kapcsolatomból született

A mostani párom sajátja ként szereti.

Nagyon nehéz olyan férfit találni aki gyerekektől elvesz



2022. júl. 15. 23:11
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez a kérdés egyértelműen kitaláció :) Nem stimmel az egész.
2022. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
97%

Hogyan közöld, hogy nem bírod? Szavakkal leginkább sehogy. Annak két vége lehet, vagy jól összever vagy pár napig/hétig/hónapig kedves lesz, hogy ne hagyd ott, utána marad a megalázás meg a verés egyre durvábban. Közöld vele úgy, hogy összepakolod a gyereked és lelépsz örökre.

Mondjuk azért a mondatért, hogy a gyereked érdekét nézve maradsz vele meg is érdemelnél egy akkorát, hogy a fal adja a másikat. Marhára nem az ő érdekeit nézed, jó lenne, ha legalább magadnak nem hazudnál. Félsz kilépni vagy mit tudom én, de hogy a legrosszabb amit egy gyerekkel tehetsz, hogy így kell felnőnie az biztos. Most komolyan, szerinted mit érez a gyerek, amikor a párod őrjöngve aláz és ver téged? Amúgy mikor fog rá is sor kerülni? Általában az a következő az ilyen elmebetegeknél, hogy kap a gyerek is. Te meg nem mented meg ettől, mert félsz vagy így kényelmes. Remélem, ha olyan eszetlen vagy, hogy maradsz legalább őt elveszik tőled, mert ennél még a nevelőszülők vagy a lakásotthon is jobb.

2022. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
97%
Most akkor hogy is voltak ezek a dátumok 11 hónap 5 év?
2022. júl. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: pontosan azért hagyd ott, mert a gyerek jövőjét is nézed.

Bántalmazó apával neki se jó felnőni.

A Szavakkal verve című könyv erről szól, a bántalmazó kapcsolatokról... Ez a "kapcsolat" egy bántalmazó kapcsolat mintapéldája, a férfi semmibe se néz, elmond mindennek, bántalmaz, undorítóan viselkedik...

2022. júl. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
72%

Közöld vele hogy vagy szakember segítségével megváltozik, vagy vége lesz a kapcsolatnak.

Bár nem tudom az ilyen agresszívvel mit és hogyan "szabad közölni" és hogy az ilyen közléstől nem durvul -e be mégjobban.

2022. júl. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem szimpla agresszió, hanem esetenként ámokfutás. Vezetés közben megüt és te még gondolkodsz? Tulajdonképp azért lehetsz hálás a sorsnak, hogy még soha nem okoztatok balesetet és nem halt meg senki. Ha otthon üt meg, vagy ócsárol még meg is könnyebbülhetsz, hogy "csak" te vagy veszélyben. Hát remek kapcsolat, amiben ilyeneknek lehet örülni.

És jó vele a szex?? Áruld már el, hogy nem hányod le közben? Komolyan érdekel, mert az en férjemnek is voltak húzásai (messze nem olyanok, mint a palidnak) de nekem így is nehéz őket elfelejtenem és átadnom magam neki egy aktusban. El se tudom képzelni, hogy tud valaki szeretkezni, ellazulni egy olyan emberrel, aki megaláz, veszélybe sodor és bántalmaz.

2022. júl. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
95%
Leírom a folytatást. Vele maradsz, mert addig se kell dolgoznod. Mikor már nagyon necces a helyzet és el kellene menned a gyerekkel véletlenül terhes leszel. A faszid 2-3 hónapig lehet hogy örül, persze csak addig míg el tudod látni a háztartást. Utána majd ott szenvedést hogy mekkora gyökér hiszen te terhes vagy és nem érted miért nem hordoz a tenyerén.
2022. júl. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
92%

"csak na tudjuk milyenek a gyerekek, nem kell bemutatni"

De amúgy milyen káoszt tud csinálni egy 11 hónapos? Egész nap lexarod mit csinál, szabadjára engeded a házba vagy mi? Direkt kiraksz elé mindent, hogy le tudja verni?

Nem tudom elképzelni egy ekkora gyerek milyen rendetlen.


"Egy nő megérzi ha már nem olyan a kapcsolat mint régen."

Ezen felröhögtem. Komolyan. Miből jöttél rá, hogy valami nincs rendben? Ezek a női megérzések.... 😵

Esetleg azt nem volt elég érezni, amikor jól szájon vágott? Vagy amikor úgy beszél veled, mint ahogy más a kutyájával se?


Ennyire hülyének lenni, nem fáj?

2022. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
94%

Összefoglalva:

"3 éves kapcsolatom van.

(a gyerek) 11 hónapos előző kapcsolatomból született

az előző kapcsolatom majdnem 5 eves volt, az utolsó hónapokban amíg terhes voltam megismerkedtem a mostani párommal, mert az akkori párom hanyagolt

...a másik szamba sem vett, nem is érdekelte hogy jópár évig mással voltam"


Ha ez a kapcsolat 3 éves és a gyerek 11 hónapos, akkor már a gyerek születése előtt 2 évvel a szeretője voltál ennek a "párodnak", kb másfél évig csaltad vele az előző párod a teherbe esésed előtt.


Kicsit gondold végig, miket írsz, mert még egy általános iskolásnak is feltűnik, hogy nagyon nem jön ki a matek.


"minden utca lánynak lehord" Hát igen. Amíg másnak a felesége/élettársa vagy és ő a szerető, addig OKs a dolog. Amikor meg eltűnik a képből a férj/élettárs, akkor már megcsaló ribizli vagy (légy nyugodt, a viszonyotok alatt is ezt gondolta rólad, csak mostanra megunt és nyűg vagy neki)

2022. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező neked nem sok agyad van, és pontosan azt kapod ami jár.
2022. júl. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!