Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen húzás így elhozni...

Milyen húzás így elhozni valakit egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én vagyok elfogult, és reagálom túl, meg már igazából mindegy is, de a mai napig kicsit feltud bosszantani.

A feleségem unokatestvére (40 éves) az új párja oldalán érkezett az esküvőnkre, amivel semmi gond nincs.

Még nem ismertük az ő közvetlen családja számára is friss volt a férfi, nagyjából 3-4 hónapja voltak együtt.

Az esküvő előtt 2 nappal(!!) megkérdezték, hogy a párjának tudna e jönni a "kisfia" is az esküvőre?

Mit mond ilyenkor az ember? Nem firtattuk, mondtuk hogy persze. Gondoltuk szerencsétlen kisgyerek, biztos az apjánál van épp a felügyeleti jog, nem tudja hová lepasszolni vagy nem is akarja, kihasználná az időt, hogy a fiával lehessen, sokan leszünk az esküvőn, nem oszt nem szoroz +1 fő.


Viszont az ülésrend borult úgy ahogy van.

Mint említettem ugye sok vendég volt, akkorát kellett variálni az egészen, nem csak az hogy odateszünk egy széket.

Konkrétan összevitatkoztunk a feleségemmel, hogy hogy legyen. (mert ő nem ülhet oda, az neki nem jó, az neki nem jó stb)

Nem hazudok, de közel 1 óránk elment az új ülésrend megtervezésével, úgy hogy ezer egy dolgunk lett volna még.


Na, és akkor eljött a nagy nap, jöttek a vendégek és akkor megláttuk, hogy a kisfiú az egy nagy, cula 20 éves felnőtt ember.

Komolyan mondom, én nem hittem el...mármint nem az volt a baj, hogy +1 száj, hanem hogy mi a francnak kellett elhoznia a 20 éves fiát, nem tud vigyázni magára?

Oké, hogy hülyék voltunk, hogy nem kérdeztünk rá az életkorára, mert lehetett volna 2 éves is, és akkor nem kellett volna az ülésrenddel sem szórakozni, de valahogy azt gondoltuk, hogy a "kisfia" egy 4-14 év közötti gyereket takar.

Csak eleve nem ez volt a legnagyobb gondunk, hogy most hány éves.


Ezen kívül én azt sem értettem, hogy a fiú is ráállt minden képre amin az unokatestvér és az unokatestvér családja is rajta volt, bár szerencsére a szélére :D

Nem annyira kedvelem ezt az unokatestvért, nem szoktak tartós kapcsolatai lenni, bár ezzel az emberrel még mindig együtt van, néhány szakításuk ugyan már volt, de megvannak még.


Nem történt semmi, túléltük így is, nem is ez a legnagyobb problémám az életben, csak a minap eszembe jutott, hogy a fene vinné el ez milyen húzás volt már, de senkivel sem oszthatom meg a felháborodásomat.

Ezért választottam ezt a kedves célközönséget, azaz benneteket.

Érdekelne, hogy ki mit gondol?


Természetesen nem kell velem egyetérteni, kizárólag az arrogáns válaszokat pontozom le, vagy jelentem ha olyan.

Nem kell a feszültség, és ha valakinek van bármi hasonló kaliberű története szívesen olvasnám :)



2022. júl. 27. 18:56
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

20-as


Mi volt a baj vele?

Bár ilyen ismerőseim lennének mint te, beültetnélek a nagyhangú volt birkozó barátaim közé, végig beszélgethetnél velük arról, hogy kit hogy vertek meg, és hogy ki tud nagyobbat fingani.

Ha nő vagy még örülnének is a társaságodnak, maximum nem tudnák a helyén kezelni.

Szóval igen, varitáltunk mert a létszám nagy volt, és gondoltuk senkinek sem mindegy, hogy ki hova ül...nyilván én 2 perc alatt átrendeztem volna a feleségem rokonait, de akadékoskodott. :D

2022. júl. 27. 19:32
 22/43 anonim ***** válasza:
89%
Ingyen akart egyet enni inni bulizni a kölök….jó hogy a nőjét nem vitte plusz egy főnek. Pofátlanok. Mindennek van egy határa. Jogos a kiakadásotok.
2022. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
94%

Ok, így már érthető az ulesrend körüli felhajtás.

De azért ha a haverjaid olyanok, hogy verekedésben és fingasban versenyeznek a feleséged rokonai meg kicsit bunkocskak akkor ez egy jól sikerült csaaldegyesules ;) az esküvőn bizonyitottatok hogy képesek vagytok helytállni, most majd jön az élet, az durvább :D

2022. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
59%
cool story bro
2022. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
92%
Igen pofátlan. Én is így vagyok mint az unokatesód, így megyek esküvőre egy "váratlan" gyermekkel, akit viszont tényleg nem tudnánk hova tenni, valszeg nem is mennénk egyáltalán, ha vele nem mehetnénk. Viszont jó előre megkérdeztem, és a naszajandekba szant összegen is látszani fog ez a helyzet.
2022. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen valószerű, hogy eszetekbe se jut megkerdezni, hogy 4 vagy 14 éves.

Erre mondják, hogy "cool story bro".

2022. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
38%

Mindketten hibáztatok.

Ők: nem mondták, hogy a "kisfiú" már felnőtt,

Ti: nem vettétek figyelembe (ami az adott körülmények közt érthet, volt ezernyi más gondotok), hogy amíg a szülők élnek, a gyerek az ő "kisfiuk/kislányuk")

.

Mellesleg az ő hibájuk 90%, a tietek 10%.

2022. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
97%

Elsőre az jutott eszembe hogy mekkora poén lett volna ha van külön "gyerek asztal" és odaültetitek (lévén h így sacvoltátok a korát)


Egyébként tényleg paraszt dolog volt egy plusz felnőttet vinni, úgy h csak ők ketten ismerik meg pláne

2022. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
98%

"hogy amíg a szülők élnek, a gyerek az ő "kisfiuk/kislányuk"

Ez igaz, de csak megszólítás szintjén szokott így lenni.

Én harmincas vagyok és engem is szokott anyám kislányomnak hívni, de azért mások és pláne idegenek előtt nem így hivatkozik rám.

2022. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
92%
"Ez esetben nem értem, mi a problémád." Talán ha nem kisfiúról beszéltek volna, és vittek volna a nyakukra egy vadidegen felnőtt hapsit, akit odavonzott az ingyen zabálás meg piálás tök ismeretlenek esküvőjére...
2022. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!