Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen húzás így elhozni...

Milyen húzás így elhozni valakit egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én vagyok elfogult, és reagálom túl, meg már igazából mindegy is, de a mai napig kicsit feltud bosszantani.

A feleségem unokatestvére (40 éves) az új párja oldalán érkezett az esküvőnkre, amivel semmi gond nincs.

Még nem ismertük az ő közvetlen családja számára is friss volt a férfi, nagyjából 3-4 hónapja voltak együtt.

Az esküvő előtt 2 nappal(!!) megkérdezték, hogy a párjának tudna e jönni a "kisfia" is az esküvőre?

Mit mond ilyenkor az ember? Nem firtattuk, mondtuk hogy persze. Gondoltuk szerencsétlen kisgyerek, biztos az apjánál van épp a felügyeleti jog, nem tudja hová lepasszolni vagy nem is akarja, kihasználná az időt, hogy a fiával lehessen, sokan leszünk az esküvőn, nem oszt nem szoroz +1 fő.


Viszont az ülésrend borult úgy ahogy van.

Mint említettem ugye sok vendég volt, akkorát kellett variálni az egészen, nem csak az hogy odateszünk egy széket.

Konkrétan összevitatkoztunk a feleségemmel, hogy hogy legyen. (mert ő nem ülhet oda, az neki nem jó, az neki nem jó stb)

Nem hazudok, de közel 1 óránk elment az új ülésrend megtervezésével, úgy hogy ezer egy dolgunk lett volna még.


Na, és akkor eljött a nagy nap, jöttek a vendégek és akkor megláttuk, hogy a kisfiú az egy nagy, cula 20 éves felnőtt ember.

Komolyan mondom, én nem hittem el...mármint nem az volt a baj, hogy +1 száj, hanem hogy mi a francnak kellett elhoznia a 20 éves fiát, nem tud vigyázni magára?

Oké, hogy hülyék voltunk, hogy nem kérdeztünk rá az életkorára, mert lehetett volna 2 éves is, és akkor nem kellett volna az ülésrenddel sem szórakozni, de valahogy azt gondoltuk, hogy a "kisfia" egy 4-14 év közötti gyereket takar.

Csak eleve nem ez volt a legnagyobb gondunk, hogy most hány éves.


Ezen kívül én azt sem értettem, hogy a fiú is ráállt minden képre amin az unokatestvér és az unokatestvér családja is rajta volt, bár szerencsére a szélére :D

Nem annyira kedvelem ezt az unokatestvért, nem szoktak tartós kapcsolatai lenni, bár ezzel az emberrel még mindig együtt van, néhány szakításuk ugyan már volt, de megvannak még.


Nem történt semmi, túléltük így is, nem is ez a legnagyobb problémám az életben, csak a minap eszembe jutott, hogy a fene vinné el ez milyen húzás volt már, de senkivel sem oszthatom meg a felháborodásomat.

Ezért választottam ezt a kedves célközönséget, azaz benneteket.

Érdekelne, hogy ki mit gondol?


Természetesen nem kell velem egyetérteni, kizárólag az arrogáns válaszokat pontozom le, vagy jelentem ha olyan.

Nem kell a feszültség, és ha valakinek van bármi hasonló kaliberű története szívesen olvasnám :)



2022. júl. 27. 18:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
98%

Uhh hát ez tényleg nagyon gáz 😂

Amikor elkezdtem olvasni, totál azt hittem, hogy óvodás vagy általános iskolás gyerekről van szó és nem megoldottt a felügyelete..

Pofátlanság volt valóban 🙄

De ne ezen kattogjatok, sok boldogságot ❤️

2022. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
98%

Gáz.. egyértelműen! Pofam nem lett volna. Nyilvan ha egyutt lennenek régebb ota, es csalad ismeri mas.. de ez igy, nocomment..

Meg az lett volna a szep, ha 20 eves cula, hozza a baratnojet, es ez ott derul ki 🤣

2022. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
23%

"Nem annyira kedvelem ezt az unokatestvért"


Szerintem amúgy simán itt van a kutya elásva.


Nem kedveled az unokatestvért és mindenképpen kellett generálni egy problémát amivel kapcsolatban utálhatod továbbra is.


Így megvan a "kisfiú nem is kisfiú" probléma. Ha meg valójában kisfiú lett volna akkor az lett volna a baj, ha meg nem lett volna baj akkor csak az hogy későn szóltak és az időtök ment rá.


Nyilván, tény, hülye helyzet, de azért nem az a probléma, amin kattogni kellene napokig és még utólag is kavarni vele a szart. Csak hát te utálod őket.

2022. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván okkal nem bírja az unokatesót ha ilyen pofátlan hazug.
2022. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
93%
Jó nagy pofátlanság volt részükről
2022. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
54%
Legközelebb meg lehet mondani, hogy esküvőre új kanit meg a kölkét, bármennyi idős is, nem hozzuk, ennyi. Ha meg nem tudja megoldani a gyerekfelügyeletet, akkor egyszerűen nem kell oda pofátlankodni egy lagzira. Na, pont az ilyen sztorik miatt nem is akartam soha nagy esküvőt.
2022. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
92%
Ipari pofátlanság.
2022. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk én megmondtam volna, hogy bocs, nem nem jön a gyerek, mert két nappal előtte nem szervezzük át az életünket.
2022. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Sunyibors válasza:
70%

Szia!Pofátlanok voltak,igen.

Tavaly a párom legjobb barátja nősült,amikor meghívtak,akkor mondtuk, hogy csak hárman megyünk párom,én és a lányom, de a fiam (akkor 9 éves) nem.

Az esküvő előtt egy héttel kitalálta a fiam,hogy mégiscsak jönne ,mi megkérdeztük őket, ők azt mondták, hogy nem jöhet az ülésrend miatt. Nem esett rosszul akkor!! viszont az esküvőn hosszú asztalok voltak,mi voltunk a végén, és 3 db üres szék volt melletünk,nem volt ültetőkártya sem az asztalon,tehát lett volna hely és persze étel is,mert bőven volt, nem volt kimérve. Akkor ott rosszul esett, hogy az én tényleg "kisfiam" nem fért el szerintük.

Szóval, ilyen is van. :)

2022. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó! Nem kéne hagyni, hogy a gyerek ugráltasson. Hozott egy döntést, tartson ki mellette. Értem hogy még kicsi, de mikor tanulja meg? Hasonló volt ismerősöm gyereke... mindig meggondolta magát minden döntése után, most ott tartanak, hogy semmiben nem tud egyedül döntést hozni jóformán, és ki van nyalva a segge, ráadásul már felnőtt.

Egyébként lehet azért volt ott 3 darab üres szék mert valakik nem tudtak menni az utolsó pillanatban.

2022. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!