Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen húzás így elhozni...

Milyen húzás így elhozni valakit egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én vagyok elfogult, és reagálom túl, meg már igazából mindegy is, de a mai napig kicsit feltud bosszantani.

A feleségem unokatestvére (40 éves) az új párja oldalán érkezett az esküvőnkre, amivel semmi gond nincs.

Még nem ismertük az ő közvetlen családja számára is friss volt a férfi, nagyjából 3-4 hónapja voltak együtt.

Az esküvő előtt 2 nappal(!!) megkérdezték, hogy a párjának tudna e jönni a "kisfia" is az esküvőre?

Mit mond ilyenkor az ember? Nem firtattuk, mondtuk hogy persze. Gondoltuk szerencsétlen kisgyerek, biztos az apjánál van épp a felügyeleti jog, nem tudja hová lepasszolni vagy nem is akarja, kihasználná az időt, hogy a fiával lehessen, sokan leszünk az esküvőn, nem oszt nem szoroz +1 fő.


Viszont az ülésrend borult úgy ahogy van.

Mint említettem ugye sok vendég volt, akkorát kellett variálni az egészen, nem csak az hogy odateszünk egy széket.

Konkrétan összevitatkoztunk a feleségemmel, hogy hogy legyen. (mert ő nem ülhet oda, az neki nem jó, az neki nem jó stb)

Nem hazudok, de közel 1 óránk elment az új ülésrend megtervezésével, úgy hogy ezer egy dolgunk lett volna még.


Na, és akkor eljött a nagy nap, jöttek a vendégek és akkor megláttuk, hogy a kisfiú az egy nagy, cula 20 éves felnőtt ember.

Komolyan mondom, én nem hittem el...mármint nem az volt a baj, hogy +1 száj, hanem hogy mi a francnak kellett elhoznia a 20 éves fiát, nem tud vigyázni magára?

Oké, hogy hülyék voltunk, hogy nem kérdeztünk rá az életkorára, mert lehetett volna 2 éves is, és akkor nem kellett volna az ülésrenddel sem szórakozni, de valahogy azt gondoltuk, hogy a "kisfia" egy 4-14 év közötti gyereket takar.

Csak eleve nem ez volt a legnagyobb gondunk, hogy most hány éves.


Ezen kívül én azt sem értettem, hogy a fiú is ráállt minden képre amin az unokatestvér és az unokatestvér családja is rajta volt, bár szerencsére a szélére :D

Nem annyira kedvelem ezt az unokatestvért, nem szoktak tartós kapcsolatai lenni, bár ezzel az emberrel még mindig együtt van, néhány szakításuk ugyan már volt, de megvannak még.


Nem történt semmi, túléltük így is, nem is ez a legnagyobb problémám az életben, csak a minap eszembe jutott, hogy a fene vinné el ez milyen húzás volt már, de senkivel sem oszthatom meg a felháborodásomat.

Ezért választottam ezt a kedves célközönséget, azaz benneteket.

Érdekelne, hogy ki mit gondol?


Természetesen nem kell velem egyetérteni, kizárólag az arrogáns válaszokat pontozom le, vagy jelentem ha olyan.

Nem kell a feszültség, és ha valakinek van bármi hasonló kaliberű története szívesen olvasnám :)



2022. júl. 27. 18:56
1 2 3 4 5
 41/43 Sunyibors válasza:
64%

Amikor meghívtak bennünket rögtön mondtuk, hogy a fiam egy verseny miatt nem tud jönni.A verseny elmaradt,így találta ki, hogy akkor velünk jön. Ezért kérdeztem meg a vőlegénytől, hogy jöhetne-e. De nem volt probléma belőle, hogy mégsem jöhet,mert mamáékhoz vittük így. Nem tartom ugráltatásnak :)

Ez egy tipikus vidéki lakodalom volt,bőven volt hely. Nem baj,nem gondoltam rá azóta sem,csak most,ezt a kérdést látva.

2022. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
96%
Így járt, már bocs, és igaza van a párnak, hogy nem szervekedik egy héttel az esküvő előtt plusz kajával pl.
2022. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom szereti. Én sose lennék a lányom nélkül. Ha én 90, ő 70 leszünk, akkor sem.


De amúgy vakóban eléggé fura.

2022. aug. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!