Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fog még sértődőst...

Meddig fog még sértődőst játszani a család, amiért elvonulok tanulni, ahelyett, hogy őket hallgatnám, meg állandóan ugráljak körülöttük? (a kiegészítést is olvasd el, köszönöm)

Figyelt kérdés

Tehát, 30-án államvizsgázok, közel van. Szeretnék jól felkészülni rá a 42 tételből. A családom viszont mindig talál alkalmat, hogy felállítsanak az asztal mellől, hogy ilyen-olyan munkahelyi vagy magánügyi dolgaikat meghallgassam, vagy főzzek-mossak-takarítsak, kb. félóránként... Természetesen ma reggel is arra ébredtem, hogy veszekednek egymással a szüleim, és hogy lehülyéznek engem is.

Betelt a pohár és már inkább elvonulok, füldugózok, de ha akár csak pisilni megyek ki vagy megcsinálni magamnak valami kaját, egyből elkapnak.

Mindkét szülőm diplomás egyébként, öcsém meg elment szakmunkásnak pár hónapja, de amikor éppen nincs munkája, akkor csak döglik, és most mondott fel, de új helye nincs, tanulni meg nem akart.

Valakinek bevált ez az elvonul-tanul, majd az eredmény után talán rájönnek módszer?

Nem mint ha soha nem csinálnék meg semmit, mert eddig is nagyon sokat segítettem, de most nagyon szükségem van minden időre a végső hajrában, és szeretném, ha megértenének.


2010. szept. 24. 14:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Menj könyvtárba.
2010. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Aki bezsólt nekd az valószinű egy szakmunkás parazst,akinek esélye nem volt egyetemre menni a szinvonla miatt,csak irigy arra ki tanulhat...
2010. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

"Aki bezsólt nekd az valószinű egy szakmunkás parazst,akinek esélye nem volt egyetemre menni a szinvonla miatt,csak irigy arra ki tanulhat..."


Ott a pont!

Ráadásul nem is tanult meg rendesen olvasni, ugyanis 1 hete van a kérdezőnek az ÁV-hoz...

2010. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Aki "beszóltam" üzenem,. hogy igen, nincs diplomám, van 3 szakmám, 2 felsőfokú nyelvvizsgám, 18 éves korom óta dolgozom, van saját lakásom, saját autóm, nincs hitelem, van férjem, havi 600 ezret keresek , egy vállalat működtetését végzem és nem vagyok egy paraszt szerintem. !
2010. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Hát bocs de az irásod alapján mégis csak az vagy,miért zavar ha valaki az áv re és nem munkába rohan ,tanulni szeretne ez fáj neked?És 600 ezret keresel érdekes,más meg meg éhen hal.Ez a szánalom.
2010. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12:16 - Nem tudom, hogy tudsz tisztességes módon ennyi fizetést keresni, de kicsit szállj magadba. Nem egy ingyenélő tette fel a kérdést, tanulj meg olvasni és szöveget értelmezni.
2010. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: KÖNYVTÁR!!!

Nekem is hibbant a családom, mindig megy a "te csak tanulj" szöveg, de ha tényleg leülnék, akkor egy nyomorul mosogatás is fontosabb, mint a vizsgám.

Ellenben ha nyitásra bemegyek a könyvtárba és lecuccolok egy asztalhoz és kikapcsolom a telefonom, zárásig senki nem szól hozzám. Csak látom, hogy az asztalnál ülő másik öt ember is tanul, ez még erőt is ad, amikor már abbahagynám, hogy folytassam.

2010. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"egy vállalat működtetését végzem"


XDDDDD


epic fail....


baccus, ez ám a magyarság! Az biztos, hogy van érettségid meg diplomád és még nyelvvizsgáid is, de az is biztos hogy azokat a kínai piacon szerezted be!! Mi van, kettőt fizet 3-at kap akció volt???? XDDDD

2010. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
Olvasni szöveget értelmezni nem tud de 600 ezret keres.Hát lehet apuci feneke alá csapta a tutit vagy valakinek a valakije vagy a legrosszab,lefeküdt érte....Ez a mai magyarország,nem a valódi tudás számit hanem a kapcsolatok,meg hogy kinek az ágyába fekszel,szánalom.És amúgy is a diploma néha köszönő viszonyban sincs az iq-val és az értelmességgel.No comment.
2010. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%

"Olvasni szöveget értelmezni nem tud de 600 ezret keres."


Lehet hogy könyvelő?

XDDDD


ide egy nulla, oda egy másik nulla, de nem számít mert a nulla az nulla, ugye? Nem számít hogy 600.000 vagy csak 60.000?!


XDDD

2010. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!