Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fog még sértődőst...

Meddig fog még sértődőst játszani a család, amiért elvonulok tanulni, ahelyett, hogy őket hallgatnám, meg állandóan ugráljak körülöttük? (a kiegészítést is olvasd el, köszönöm)

Figyelt kérdés

Tehát, 30-án államvizsgázok, közel van. Szeretnék jól felkészülni rá a 42 tételből. A családom viszont mindig talál alkalmat, hogy felállítsanak az asztal mellől, hogy ilyen-olyan munkahelyi vagy magánügyi dolgaikat meghallgassam, vagy főzzek-mossak-takarítsak, kb. félóránként... Természetesen ma reggel is arra ébredtem, hogy veszekednek egymással a szüleim, és hogy lehülyéznek engem is.

Betelt a pohár és már inkább elvonulok, füldugózok, de ha akár csak pisilni megyek ki vagy megcsinálni magamnak valami kaját, egyből elkapnak.

Mindkét szülőm diplomás egyébként, öcsém meg elment szakmunkásnak pár hónapja, de amikor éppen nincs munkája, akkor csak döglik, és most mondott fel, de új helye nincs, tanulni meg nem akart.

Valakinek bevált ez az elvonul-tanul, majd az eredmény után talán rájönnek módszer?

Nem mint ha soha nem csinálnék meg semmit, mert eddig is nagyon sokat segítettem, de most nagyon szükségem van minden időre a végső hajrában, és szeretném, ha megértenének.


2010. szept. 24. 14:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem élelmes volt.Az unokatesómnak két bölcsész diplomája van és a barneválnál tologatja a húsoskocsit, mert senkinek nem kellett a bölcsész, se a tanár diploma.Utólag én azt javaslom, hogy ha olyan a szakma, amihez csak azért menne az illető egyetemre, hogy meglegyen a diplomája és hogy ne kelljen még 4 évig dolgozni, ahogy azt a többi tisztességes ember teszi és jól elél a többi adófizető pénzén, az nem biztos, hogy jó.
2010. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!