Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ennyi szegény...

Mitől van ennyi szegény család az országban?

Figyelt kérdés
Mégis akik szegénységben élnek, vagy csak szimplán rosszul mégis hol dolgoznak?milyen végzettségük van?mennyit keresnek(már ha meg lehet kérdezni)?Hány gyerek van a családban (v hányan vagytok testvérek)?
2010. szept. 25. 11:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

12.57-nek..

Büfé szakma például

- andragógia

- különböző menedzser..

-szabad bölcsészet

- Klasszika-filologia (azt se tudom,hogy mit jelent)

2010. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 Aelien ***** válasza:

Kedves "én az USA-ban dolgozom 11 éve" Kommentező!


Én írtam le németországi viszontagságaimat, habár tisztában vagyok azzal, hogy eltértem a tárgytól, de kikívánkozott belőlem a dolog.

Talán csak paranoiás vagyok (majd kivizsgáltatom magam dilidokival), de úgy éreztem, kicsit nekem is szólt az "azt hiszik, kolbászból van a kerítés"- mondatrész.

Én sosem hittem azt, sem az USA-val, sem pedig Németországgal kapcsolatban! Csupán abban bíztam, hogy a németeknél a szorgalmamért (mert nekem aztán NEM büdös a munka!!!) megkapom az elvárható emberséges viselkedést. Ehelyett megalázásban és kihasználásban volt részem, és még egy orbitális, szexuális zaklatásban is.

Az emberi bánásmód sajnos ma már az erények közé van sorolva, pedig annak természetes dolognak kellene lennie. Mint ahogyan az a szülő sem érdemel különösebb dicséretet, aki szereti a gyermekét és mindent megad neki, hiszen ez a normális!

2010. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Azért a különböző menedzserrel vitatkoznék, a főnököm is azt végezte és nagyon hasznos számára.

Más kérdés, hogy ezt csak másoddiplomaként érdemes, mivel kell először egy szakterület, amiben már otthon van.

2010. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

„Rengeteg álláshirdetés van azokat miért nem telítik be?”


Próbáltál már te állást keresni kérdező, ezek a hirdetések vagy kamuk vagy 3 hónapra szólnak.

Elküldesz napi 100 önéletrajzot elmész interjúzni minden jól megy és aztán egy e-mailt nem küldenek hogy bocsi nem.

2010. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
utolsó,igen próbáltam és találtam is.nagyon-nagyon jó állásom van.
2010. szept. 25. 21:45
 36/47 anonim ***** válasza:
Jó neked, hát én a létező összes álláshirdetésre jelentkeztem a nyáron, és még csak választ sem írtak sehonnan, egy kivételével, ahol azt írták, hogy sajnos nem engem választottak, de mentik az önéletrajzomat, és majd legközelebb gondolnak rám. Mondjuk lehet csak sz*r helyen élek, eddig is tudtam, hogy Pécsen nem lehet munkát találni, na de most meg már főleg nem.
2010. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Hol találtál olyan nagyon-nagyon jó állást az egyetem mellet?

Milyen végzettséged van?

Mennyit keresel (már ha meg lehet kérdezni)?

Végzettséged és beosztásod?

Hány gyereked és testvéred van?


Te is feltetted ezeket a kérdéseket másoknak úgy fer ha te is válaszol rájuk, ha lehet ne füllents.

2010. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Épitőmérnök hallgató vagyok.Most végzem el a BSC-t.

Interneten kerestem állásokat,igazából épitős cégeket,ott meg telefonáltam és személyesen kerestem fel őket.Igy bekerültem az egyik legnagyobb épitős céghez nyáron,nyári munkára,de jó voltam ezért meghagytak.Beosztott vagyok.Munkaköröm számitógépes tervrajzok készitése,számolás kisebb ellenőrzések meg számitógépek karbantartása (7gép).Nem sok felelősség van rajtam nyilván nem vagyok senki,de én vagyok az aki segiti a többi már mérnök munkáját.Gyors vagyok és pontos.Szabadon dolgozom,bármikor bemehetek,igy járhatok nappali képzésre.200ezret keresek és a néha maszek munkákkal összejön még ennyi annyi havi kb 15-50 körül.

Nincsenek gyerekeim és nincsenek testvéreim.

2010. szept. 25. 22:30
 39/47 anonim ***** válasza:
"200ezret keresek" kisegitő kulimunkáért amit bármelyik másik egyetemista megcsinálna.... nagyon valósághű.
2010. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Igen sok egyetemista megtehetné,de nem mindenkinek van 5.6-os átlaga;)plusz szerencséje.
2010. szept. 25. 22:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!