Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ennyi szegény...

Mitől van ennyi szegény család az országban?

Figyelt kérdés
Mégis akik szegénységben élnek, vagy csak szimplán rosszul mégis hol dolgoznak?milyen végzettségük van?mennyit keresnek(már ha meg lehet kérdezni)?Hány gyerek van a családban (v hányan vagytok testvérek)?
2010. szept. 25. 11:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Örülök a szerencsédnek de nem jó ha ebből az összegből indulsz ki mert sok diplomás, használható szakmai végzetségel rendelkező családos ember ennek az összegnek a közelébe se keres. Könnyű úgy dumálni hogy neked semilyen kiadásod nincs, havi 90-ből 2 gyereket egyedül nevelni már szegénység de nem itélheted el mert gyereket vállalt.

200000 nem reális.

2010. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Ne érts félre én nem azt itélem,aki gyereket vállalt,csak azt aki többet vállalt és ezért omlik össze.Meg azokat akik szociális jutattásokra és segélyekre pályáznak,mert nekik sok gyerekük van.Nem a saját fizetésemből indulok ki,egyedi esett vagyok tudom,rengeteg dijam van,innovációs,matek blabla sok mindent fel tudok hozni magam mellet,hogy engem válasszanak és beszélek 4 nyelven,igy elég sikeres lehetek már most is és remélhetőleg a távábbiakban is.Nem tudhatod mennyi kiadásom van...!!A pénzemből ugyan nem fizetek rezsit.De félreteszek havi 100at.Szüleimnek és nagyszüleimnek adok 50-50et.Mert otthon eszem és lakom.És eddig is a szüleim támogattak az iskolai felszerelésekkel,nyelvvizsga vizsgadijaival stb stb.A nagyszüleimet meg szimplán segitem,hogy jobban éljenek,mint ahogy."mert megtehetem" és meg is teszem.
2010. szept. 25. 23:08
 43/47 A kérdező kommentje:
Te hol dolgozol?
2010. szept. 25. 23:09
 44/47 A kérdező kommentje:
Vagyis bocsi,inkább igy:Mit dolgozol?
2010. szept. 25. 23:09
 45/47 A kérdező kommentje:
Meg,miért lenne hihetetlen egy olyan cégnél ekkora fizetés számukra hasznos és segitő munkára,ha az átlagkereslet 4száz 5száz körül van?A cégnek havonta milliós bevételei vannak,rengetek projekt folyik és tucat megrendelés van...
2010. szept. 25. 23:23
 46/47 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy papíron megkeresünk 2-300 ezret, de ebből 150 ezer elmegy a cigányokra, meg a nyugdíjasokra.
2010. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
nyugdijasokra még oké.na de a cigányok,szocosok fele és még nagyon sok midnenre kár.
2010. szept. 27. 01:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!