Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 18 év után lehetőségem...

Lassan 18 év után lehetőségem van közelebről megismreni az apámat a myvipen keresztül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi voltam apám lelépett egy másik nővel. Lassan 18 leszek, de eddig még egy képeslapot se küldött, most viszont megjelölt myvipen, de nem tudom mit írhatnék neki, nagyon össze vagyok zavarodva. Úgy érzem dühös vagyok és nagyon sértődött nem tudok neki megbocsájtani. Mit tegyek segítsetek? Van egy húgom ő nem tehet semmiről, vele tartom kapcsit de csak kb egy éve tudta meg hogy létezem mikor meg írtam neki egy társas oldalon.

Még azt is letagadta apám a tesóm előtt hogy létezem. Nagyon kétségbe vagyok esve, mit tegyek mit irjak neki. Egyáltalán vannak ilyenkor szavak?


2008. dec. 22. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a bejelölést, és várd meg, míg ő jelentkezik. Szerintem.
2008. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%
Nekem 36 év után jelentkezett az apám-azt hiszem kompetens vagyok a témában valamelyest-szerintem elég ha visszajelölöd egyenlőre és várod,hogy ő nyisson-nyílván nem ismered,mint én sem-de ha esélyt akar kapni előlegezd meg,de ne várj túl sokat-hiszen ez egy ismeretlen ismerős-apai érzelmeket képtelenség is felé táplálnod-egyébként meg láthatod,hogy annyira azért nem érdekled,mert csak most keresett meg-sok eszköz van manapság,ha akart volna: megtalál-valszeg a lelkiismeretét is meg akarja nyugtatni ezzel-de még az is lehet,hogy itt megáll a dolog----az én esetemben egyébként minden jól alakult és pikk-pakk-2 év után megint eltűnt-se szó-se beszéd-ugyanolyan hirtelen,mint annó.(ennek már fél éve)-de minden eset más természetesen.
2008. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Semmit se irjal neki, te vagy ketsegbeesve? Anyukad tud rola kulonben? Mit szol hozza? En nem tennek semmilyen lepest, szerintem felesleges, es eleg fajdalmas es ugy ahogy irtad is, duhito!!

Bejelolt, de arra mar nem kepes, hogy irjon neked par szot, hat szerinted mit erdemel?

2008. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudja anyukám, ő is nagyon meglepődött. Nem hiszem hogy lenne mit irjak neki. Ha akarnék is akkor se jönnének a szavak ilyen helyzetbe szerintem nagyon nincsenek is ilyenkor. Meg túl sértődött vagyok ahoz hogy én irjak. Az az ő dolga lesz elvégre nem én léptem le!
2008. dec. 24. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!