Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
17/F vok, majdnem 18, szüleim nem akarják, hogy barátaim legyenek, az összes haveromat kitiltják itthonról, és nem engedik, hogy velük lógjak. Mindig vitatkozunk, hogy miért mentem át xy-hoz, pedig magamtól hazajövök mindig max 8ra. Ha nem vagyok otthon, folyton hívogatnak, a barátnőmet is kiutálják szinte. Anyám mindig azzal jön, hogy biztos kábítózok, pedig nem próbálnám ki, nem is cigizek, és nem piálok. Miért lehet ez?
2008. dec. 22. 20:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem írnok ide olyat aminek nincsen valóságalapja, itt nem ismer senki sem, nem tudja senki sem, hogy ki vagyok.

Apu ráhagy mindent anyura, de amikor anyu őt kezdi el kioktatni akkor leállítja. Anyu aput is úgy kezeli, mintha gyerek lenne, folyton rászól mindenért, meg figyelmezteti. (mint a diákjait)

Ha a barátokkal vagyok akkor ritkán vagyunk nálam, mert csak egy kis panelba lakunk (van saját szobám), de főleg anyu miatt nem akarok felhozni senkit sem.

Ha a barátnőm jön át akkor sem tudok vele 2esben lenni, mert anyu akkor is bekopog pár percenként valami ürüggyel. (Akkor jön át bárki amikor anyu nincs itthon.)

Nem vagyok olyan barátkozós tipus, van talán 2-3 barátom akivel összejövünk hétvégente is néha, a többi "haverral" meg csak suliban vagy msnen dumálok. (bennem van a hiba ilyen baráti téren mert aki nem felel meg nekem azzal nem tartom úgy a kapcsolatot...)

A családnak nincs ilyen legjobb barátja, én a szüleim barátaival nem vagyok annyira jóba, csak köszönőviszonyba.

Egyetemre nem valószínű, hogy el fogok menni, meg messze van az még, most 11edikes vagyok.

2008. dec. 23. 20:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pénzbe kerül-e, de cipeld el anyukádat (mintha meglepetés lenne vagy valami) drogtesztre megcsináltatod a kezébe nyomod és ne szólj hozzá menj haza. Mikor hazaérsz ülj le a konyhába, várd meg őt és kérdezd meg tőle hogy "anya te iszol? láttalak inni tudom hogy alkoholoista vagy (egy pofont esetleg eltudsz visleni) de azt is láttam hogy cigizel, stb." Találj ki te is légből kapott dolgokat és állítsd hogy ez biztos mert láttad a két szemeddel.


Ha azt mondja hazudsz, nyugodtan mond azt neki hogy volt kitől tanulnod (mereven nézz rá) Előtte keress ki olyan adatokat, hogy milyen baja származhat egy növésben lévő emberkezdeménynek ha nem épít ki társas kapcsolatot, tudományosan bizonyítsd, hogy nem jól nevel. Azzal fog jönni, hogy neki pedagógiai végzettsége van, nehogy már ő ne tudjon nevelni, te meg nyugodtan mondd neki hogy attól még mert tanár vagy nem vagy mindent-tudó ilyenekkel kel féken tartani. Ezeket a konyhában beszéld meg vele. Ha föléd hajol állj fel (gondolom magasabb vagy) ne hagyd hogy föléd emelkedjen. Egyszer se emeld fel a hangod, és ne félemlítsd meg, ne használj csúnya szavakat. Lehet sírni fog később, hogy te hogy megbántottad, de ne érdekeljen, mert neked van igazad. Törd meg!

Le fogtok pontozni mint mindig!

De nem érdekel

Sok sikert!

2008. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó ötlete megér egy próbát, és remélem, nagyobb sikerrel jársz, mint én. Nekem nem sikerült apámnál. Fizikailag erősebb, mint én, a lánya, akit egyébként lenéz. Csak az öcsém ér neki valamit, úgyhogy nálunk odáig fajult, hogy csak akkor beszélek apámmal, amikor muszáj.
2008. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Drog, és vércukorszintmérésre elmentem anyu miatt, egy nagyon jó ápolónő ismerősöm csinálta meg nekem (minden rendben talált), utána fel is hívta anyut, mert megkértem rá, és elmondta neki, de azóta is ezzel jön mindig, hogy kábítózok. Ezt a kioktatásos dolgot még nem játszottam el, de sort kerítek rá, köszönöm az ötletet =) Remélem bejön.
2008. dec. 27. 21:21
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a megtörős dolgot. Ha ez sem jön be akkor ne érdekeljen mit mond! Mondd neki azt, hogy igen drogozok, és még iszok is. Megyek elszívok egy szál füves cigit, rád férne 1 szál gyere velem. Lehet akkor nem tudna megszólalni!


Hagyd rá a távképzeteit ha az előző ötletem hasztalan. Nem éri meg felhúzni magad rajta.

2008. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!