Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy családdá válunk, de nekem...

Egy családdá válunk, de nekem nincs szerepem? Tényleg gáz, hogyha egy nőt lány is kísér az anyakönyvvezető elé?

Figyelt kérdés

Ne támadjatok, nagyon érzékeny számomra ez az egész. Nem érdekel, hogy mennyire értéktelen a papír, és ezekhez hasonló dolgok.


Elvált szülők, mozaik.

Mi ketten vagyunk tesók, mostohaapámnak van egy fia.

A felállás az, hogy mostohaöcsém áll az apjával, anyumat meg bátyám kíséri az anyakönyvvezetőhöz, és ő lesz a tanú (papánk meghalt). Én nem lehetek tanú, úgyhogy nem tud szerepet átadni nekem a bátyám.


Ezzel az a baj, hogy olyan érzésem van, mintha kihagynának ebből, mert csak ott ülök, mint egy vendég.


Szerintük gáz, hogyha én is bátyámmal kísérnénk anyukámat.


2022. okt. 9. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem gáz, most miért gond, hogy nincs szereped?
2022. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Minek kísérnétek ketten? Miért érzed magad ettől értéktelennek? 2 tanú kell a törvény szerint, ebből nem lehet hármat csinálni. Vegyél fel egy rózsaszín ruhát, és legyél te a koszorúslány.
2022. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mi a problémád? Képzeld ez minden családnál így van. Inkább abban segédkezz, hogy egy jóhangulatú esküvő legyen.
2022. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennek hattereben nem inkabb az all, hogy feltekeny vagy a tesodra, mert o a tanu, nem te? Vagy arra vagy feltekeny, hogy ra figyelnek, mert “kiemelt” szerepe lesz, rad meg nem harul annyi figyelem?


Oszinten nem tudom megerteni, mi lehet ennek hattereben, de valami komoly gond, az tuti, mert epeszu ember ezen nem hisztizik.

2022. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Én megértem a Kérdezőt.


Ott vannak 5-en, mint egy család.


Anya és "Apa" házasodik. Van három gyerekük, akik jelen lesz. Ebből csak a két fiú kísérheti a szülőket oltárhoz, az egyedüli lány pedig csak állhat és nézhet.


Nekem is fájna, ha kimaradnék. Nem patáliáznék, de fájna, nah.

2022. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Sokszor nem is családtagot kérnek fel tanúnak hanem barátot, akkor mit szólnátok?:) Ettől nagyobb bajotok sose legyen:)
2022. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy?

Találj magadnak szerepet. Pl csinálj egy tortát a párnak, írj egy pár soros pohárköszöntőt arról, hogy egy család lesztek, stb.

2022. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Gáznak nem gáz, csak kicsit szomoru helyzet.
2022. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Legyél koszorúslány.
2022. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azért, mert én is a családhoz tartozok.


Nem fogjátok megérteni, hogy miért olyan fontos ez nekem, hiába írtam le, hogy érzékeny téma.


Nagyvonalakban: apám bántalmazott minket, és amikor elköltöztünk, akkor sokáig anyám ellen voltam, többször visszaszöktem apámhoz, mert hiába bántott apám, mégis hozzá húztam(nem tudom miért). És igenis kilógtam a családból, mostohaapám ellen is szervezkedtem, próbaltam többször is összeugrasztani őket, msg minden. Azóta ez meg lett beszélve többször is, 4 éve járok pszichológushoz, volt öngyilkossági kísérletem, és bár többször is átbeszéltük, nekem még mindig bűntudatom van ezzel kapcsolatban. Ezért szeretnék én is reszt venni a szertartáson, és nemcsak mint vendég. Nekem ez sokat jelentene.

2022. okt. 9. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!