Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy családdá válunk, de nekem...

Egy családdá válunk, de nekem nincs szerepem? Tényleg gáz, hogyha egy nőt lány is kísér az anyakönyvvezető elé?

Figyelt kérdés

Ne támadjatok, nagyon érzékeny számomra ez az egész. Nem érdekel, hogy mennyire értéktelen a papír, és ezekhez hasonló dolgok.


Elvált szülők, mozaik.

Mi ketten vagyunk tesók, mostohaapámnak van egy fia.

A felállás az, hogy mostohaöcsém áll az apjával, anyumat meg bátyám kíséri az anyakönyvvezetőhöz, és ő lesz a tanú (papánk meghalt). Én nem lehetek tanú, úgyhogy nem tud szerepet átadni nekem a bátyám.


Ezzel az a baj, hogy olyan érzésem van, mintha kihagynának ebből, mert csak ott ülök, mint egy vendég.


Szerintük gáz, hogyha én is bátyámmal kísérnénk anyukámat.


2022. okt. 9. 19:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
68%

“Én nem lehetek tanú, úgyhogy nem tud szerepet átadni nekem a bátyám.”


Amúgy miért nem lehetnél tanú?

Köztörvényes bűnöző vagy, gondnokság alatt állsz, vagy kiskorú vagy?

De bármelyik is, ha nem lehetsz, akkor nem lehetsz, mire ez a cécó részedről?

2022. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!