Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy családdá válunk, de nekem...

Egy családdá válunk, de nekem nincs szerepem? Tényleg gáz, hogyha egy nőt lány is kísér az anyakönyvvezető elé?

Figyelt kérdés

Ne támadjatok, nagyon érzékeny számomra ez az egész. Nem érdekel, hogy mennyire értéktelen a papír, és ezekhez hasonló dolgok.


Elvált szülők, mozaik.

Mi ketten vagyunk tesók, mostohaapámnak van egy fia.

A felállás az, hogy mostohaöcsém áll az apjával, anyumat meg bátyám kíséri az anyakönyvvezetőhöz, és ő lesz a tanú (papánk meghalt). Én nem lehetek tanú, úgyhogy nem tud szerepet átadni nekem a bátyám.


Ezzel az a baj, hogy olyan érzésem van, mintha kihagynának ebből, mert csak ott ülök, mint egy vendég.


Szerintük gáz, hogyha én is bátyámmal kísérnénk anyukámat.


2022. okt. 9. 19:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Neked sokat jelentene oke, de ez most kivetelesen nem rolad szol. Az elmult evekben epp eleget foglalkoztak veled es a csaladi dramaval gondolom, ne akard mar ezt is elvenni toluk.


Azzal semmit nem teszel jova, ha epp te leszel a tanu vagy a franc tudja mi akarsz lenni, ez semmin nem valtoztat.

Sot, csak stresszeled a csaladot, mert ha jol ertem, mar nekik is eloadtad eztaz egeszet.

2022. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

Megint te vagy a központi szereplő, nem is a házasulandók, nem veszed észre magad?

Mi bajod a koszorúslánysággal?

Vegyél ki kölcsönzőből egy rózsaszínű koszorúslány ruhát, fogj egy kis csokor virágot a kezedbe, hogy ne a karodat lóbáld és kvázi “vezesd fel” a párt, előttük lépkedve. A tanúk meg mennek utánuk. Amikor az anyakönyvvezető elé értek, anyád oldalán hátrébb lépsz oldalra.

Így komoly szereped lesz, a tanúk meg majd irigykedhetnek, hogy ők nem lehetnek koszorúslányok!😖

2022. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ne lopd el a show-t!

Ez most kivételesen nem rólad szól!

2022. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Egy betűt nem írtam a koszorúslányságról. Nem én vagyok a koszorúslány se, és nem akarom ellopni senki elől a show-t. De támadjatok csak, mert hát velem már foglalkoztak eleget!🙂
2022. okt. 9. 22:28
 15/21 anonim ***** válasza:
6%
Kérd, hogy te vihesd a gyűrűket. Nem Magyarországon házasodtam, itt nalunk lehet több tanú is. Esetleg az nem jöhet szóba?
2022. okt. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

Én is a gyűrűvitelre gondoltam.

Koszorúslányból pedig nem csak egy lehet.


Nem tudom lesz-e lagzi utánna, de legyél te a ceremóniamester/vőfély, és akkor arra sem kell százezreket költeni (a semmiért mert a legtöbb csapnivaló).

2022. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

Ezek után örülj, hogy meghívnak.


Hogyha az én lányom lennél, és megpróbáltad volna szétbrmolni a kapcsolatomat (miután végre találtam valakit, aki nem alkoholista), nem jönnél el.

2022. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként is, gondolom már halálosan unják, hogy mindig! veled kell foglalkozniuk. Nem elég a családodnak egy agresszív apa, végre elválnak, erre a lányuk csinálja tovább a feszkót.


Ha annyira fontos az apád miért nem költöztél hozzá?


És ezek után tovább szívnád anyád és a bátyád vérét... van bőr a képeden. :(

2022. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

2 tanú is lehet 1 embernek egyébként.

Nem ezen múlik, hogy mennyire vagy a család részese hidd el, de ahogy írták legyél koszorúslány ,valamit találjátok ki neked, ha ennyire zavar.

2022. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
A gyuru atafasa szerintem is jo lehetne. Kicsit komyabbnak is ereznem mint egy koszoruslany szerepet, amit meh altalaban kicsi gyerekekre biznak. Jobban szimbolizalna a tamogatasod is, hiszen te adnad adnad at azt szimbolumot, ami a vilg fele jelkepezi az osszetartosasukat.
2022. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!