Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Jogosan esik rosszul, hogy a testvérem rossz szemmel nézi hogy otthon élek?

Figyelt kérdés

Szüleink úgy építették annak idején a családi házat hogy majd az egyik gyerek hátha otthon fog élni. Na ez a gyerek én lettem.. még némi változtatásokat kell tenni, hogy teljesen megfelelő legyen két család számára a ház, de nem lenne olyan bonyolult, természetesen én fizetném.


Viszont testvérem és a felesége elég rossz szemmel nézi, hogy én otthon tervezek élni a jövőben is.

Tesóm is ameddig nem volt felesége otthon élt, sosem lakott albérletben. Azóta lett egy házuk (sok hitellel), gyerekeik. Én jóval fiatalabb vagyok mint ő, se párom se semmi.

Nagyon rosszul esik hogy a felesége is mindig kérdezgeti hogy na mi a jövőre nézve a terv, mikor költözök el otthonról, stb? Mindig olyan kínosan érzem közben magam.

Szüleinknek mindegy hogy otthon élek majd vagy nem, mint említettem ezért is építették ekkorára a házat hogy két család elférjen benne.


Nincs pofám beszélni erről tesómékkal mert kicsit szégyellem magam hogy én nem tudok házat venni meg nem költöztem még el ennyi idősen (24), de közben az lenne a legpraktikusabb, ha már így épült a ház, nekem meg nincs pénzem úgy sem venni házat akkor otthon fogok élni mindig aztán kész..


Jogosan esik rosszul hogy ki akarnak paterolni engem is a házból ha már ők sem ott élnek?



2022. okt. 18. 00:50
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
81%

Addig élsz ott amíg akarsz, ebbe csak a szüleidnek van beleszólása amíg élnek, de itt van pár pozitívum és negatívum:


Pozitívum: olcsóbb és a szüleiddel vagy


Negatívum: nem sok nő vállalja be az anyóssal együttélést, mégha anyád jófej is. Valószinű neked és a majdani feleségednek kell majd ellátni és ápolni őket mikor öregek és betegek lesznek. Illetve mikor már meghaltak, testvéredéket kifizetni, mert különben eladják a fejed felől a házat.

2022. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
32%
Aztán honnan veszed hogy a kérdező férfi? Szerintem nő és jó eséllyel egy férfi sem akar anyósékhoz költözni, úgyhogy vénlány marad.
2022. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!