Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még itt rajtam kívül...

Vannak még itt rajtam kívül háztartásbeli nők? Ti ezt hogy élitek meg? Jó, rossz oldalai a dolognak? Hány éve vagytok otthon?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 11:58
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Nálunk nincsenek nagyszülők sem segítség.páromnak munkája van de viszont nem tud alkalmazkodni semmihez..Úgyhogy ez van .
2010. szept. 28. 13:33
 12/43 anonim ***** válasza:
39%
Bizony néha a nagycsalád megkívánja azt az áldozatot, hogy kicsit (anyagilag) kiszolgáltatottak legyünk. Bár én nem érzem magam annak. A rokonok többsége, meg nálunk elismeri, hogy nagy családdal otthon lenni, nagyszülői segítség hiányában bizony gyakran fizikailag (időnként lelkileg, szellemileg is) megterhelőbb mint nyolc órát melózni. Főleg manapság amikor a gyerekekkel, családokkal szemben elég nagyok a követelmények.
2010. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak a megértést.Bizony nem könnyű.Azért h a páromnak jól mennyen én kicsit háttérbe szorulok..De nézem inkább a jó oldalát.Végül is a párom megbecsül engem, és ő is hasonlóan másokhoz a hagyományos család modellt pártolja..
2010. szept. 28. 13:51
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megtehetnénk, hogy én otthon maradjak, de eszem ágában sincs. Nekem valahogy nem elég az, hogy háztartást vezetek, gyereket nevelek! Nekem fontos, hogy legyen munkahelyem, jó közösség, ahova mindennap bemehetek. Szerencsére a férjem is tudja,hogy nem vagyok otthonülős, nem is leszek, ezért nem erőlteti. Ez csak egy lehetőség, amivel élhetek, ha akarok. De azt is megértem, aki így dönt, akinek ez a jó. Engem nem zavar, hogy valaki máshogy látja, mint én a dolgokat!
2010. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
89%
3 éve vagyok otthon. Nagyon rosszul élem meg, már menekülnék dolgozni. Közben elköltöztem egy másik országba ahol a nyelv eléggé kemény és gyerek mellett tanulom otthon egyedül. Nem igazán haladok, nyelviskolába nem tudok menni, mert a gyerekre senki se tud vigyázni. Jó oldalakat nem igazán tudok felsorolni.
2010. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
62%

Az hogy nem dolgozom, nem jelenti azt, hogy otthon ülök, és nincsen társasági életem.Eljárok edzeni, úszni, szaunázni a barátnőkkel, hétvégén grillezünk, vagy elutazunk a családi barátokkal.De egy hónapban egy hosszú hétvége csak a férjemé és az enyém.Ilyenkor kettesben vagyunk valahol az országban, vagy külföldön, és csak egymással foglalkozunk.Nekem így teljes az életem, ezt szoktam meg.

Első voltam.

2010. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Utolsó-nak az jó h lehet 2 -es ben programotok.nekünk ez is rossz oldal h nem hogy munkába nem tok menni ,de lazítani sem tudunk 2 -en nincs kire rábízni.Ismeretlenekre meg nem bízom. a gyereket!
2010. szept. 28. 14:45
 18/43 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez egy nagyon kiszolgáltatott helyzet lehet..ha esetleg nem úgy alakulnak a dolgok...

én asszem félnék háztartásbeli lenni.....

de szebb dolog, min tmhelyen güzülni ffejek között

2010. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Hát ki hogy választ párt magának.Nem feltétlenül kiszolgáltatott.Válni is lehet úgy h mindekinek jó legyen.Bár engem egyenlőre nem fenyeget ez a veszély.De sztem nem csak zsugori emberek léteznek a világon.:)remélhetőleg:)
2010. szept. 28. 14:51
 20/43 anonim ***** válasza:
48%
én 25 vagyok, soha nem dolgoztam. a férjemmel lassan 6 éve élünk együtt. ő nem szeretné, hogy dolgozzak. mit ne mondjak, én meg ezt egy cseppet sem bánom. szeretek itthon lenni, vezetni a háztartást és majd a gyerekeinket nevelni... bár néha olyan haszontalannak érzem magam... :(
2010. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!