Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még itt rajtam kívül...

Vannak még itt rajtam kívül háztartásbeli nők? Ti ezt hogy élitek meg? Jó, rossz oldalai a dolognak? Hány éve vagytok otthon?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 11:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
Utolsó kommentelőhöz írnám. Melyik országban él, ahol munka nélkül is van nyugdíj?
2016. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Ausztraliaban elek itt mindenkinek jar a nyugdij 65. evet betoltott koratol akar dolgozott akar nem es az osszeg is ugyanannyi.
2016. febr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Nikolett6 válasza:

Kedves lenéző, karrierista nők, akiknek mindenre is van idejük munka mellett is ( képtelenség!!!! Még munka nélkül is! )

Ti vagytok a külsejüket elhanyagolt, szanaszét csalt mamik 🤮🤮🤮

Nem függtök semmitől és senkitől…aha, ezt gondold már át légyszíves…tényleg…nem szűnt meg még munkahely az életben és nem rúgtak ki senkit.

Hányok a karrierista, nadrágot hordó nőktől. Én őket nézem le! Mindnek idióta, hülye gyereke van, aki később megkeseríti a társadalom életét!

2023. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!