Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedtek meg a...

Hogyan ismerkedtek meg a szüleid? Hány évesek voltak akkor? Együtt vannak még?

Figyelt kérdés
az enyémek 22 és 24 évesen ismerkedtek meg egy farsangi bálon és együtt vannak azóta is (18 éve)
2010. szept. 28. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyu 17 vagy 18 volt, amikor talalkozott apuval, aki 1 evvel idosebb nala, aztan sokaig tavkapcsolatban eltek, mert akkoriban a ferfiak nagyon sokaig voltak katonak, es utana hazasodtak ossze. 20-21 evesek voltak, amikor osszehazasodtak es meg mindig egyutt vannak szerencsere. Most 57 es 58 evesek, szoval majdnem 37 eve hazasok.
2010. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Anyum 21 volt, apum meg 24. Nemsokára összeházasodtak, mert jöttem, mint a gyorsvonat. Egy buliban ismerkedtek meg, kb. fél évig jártak. Van még 2 öcsém, és máig együtt vannak.
2010. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%

Anyukám 21, apukám 23 éves volt:)

Egy közös barát hozta össze őket,

egy év múlva Júliusban esküvő, Decemberben már én is ott ugráltam :)

2010. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről sose mesélt anyám,így nem tudom.Apám kiskoromban öngyilkos lett,tehát nem tartott túl sokáig a házasság.
2010. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%

az én szüleim története filmbeillő :)

anyukám ott volt apukám első esküvőjén :D

apukám egy olyan lányt vett el, aki anyukám családjának ismerőse volt, így anyukámnak is ott kellett lennie.

de akkor még egyikőjük sem gondolt "úgy" a másikra.

eltelt gy csomó év, apukámnak lett az eső feleségétől két gyereke, közben anyukám még nem találta meg az igazit (mert apukám volt az, csak akkor még nem tudta egyikőjük sem :))

aztán apukám elvált, és ő is egyedülálló lett. éppen a Tatabánya-Tata vonalon volt akkoriban buszsofőr, anyukám meg azz7al a busszal járt dolgozni. elkezdtek beszélgetni, egyre többet, és összejöttek. ekkor volt anyukám 27, apukám 33 éves. egy évre rá összeházasodtak, aztán született két gyerekük (az egyik értelemszerűen én vagyok :D) és boldogan leéltek 27 évet együtt, úgy, hogy soha egy veszekedés, vagy rossz szó nem volt. sokan nem hiszik el, de létezik ilyen tökéletes házasság, csak az kell hozzá hogy mindkét félnek ilyen nyugodt, békés természete legyen, mint az én drága szüleimnek :)

2004-ben sajnos meghalt apukám, ezért nem lett több a házasságuk 27 évnél. de anyukám soha többé nem akar maga mellé senkit, mert úgysem találna olyat, mint apukám, és nem is kell neki senki, mert mindig őt fogja szeretni. szóval én úgy gondolok rájuk, hogy most is együtt vannak (és mindig) , csak két különböző dimenzióban.

és csak reménykedni tudok, hogy egyszer én is megélem ezt a mértékű szerelmet.

22/L

2010. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Anyu 18 apu 20,majd rá 1 évre esküvő, rá 1 évre én. Az apukám 7 éves koromban meghalt szegény autóbalesetben, de előtte 2 évvel elváltak :(.

Azóta nekem is van családom. Férjemmel 14 éves voltam ő 15 és oda jött hozzám egy buliba, hogy táncolunk. HVCS-nek érezte magát :) és elkérte a telefonszámom, majd hosszú évek teltek el és 22 éves koromba 2 nap együtt járás után azt mondta költözzünk össze. Mivel albérletbe laktam (gondoltam tovább lépek, ha nem jön be) belementem és 7 éve házasok vagyunk :) van egy 2 éves és egy 4 hónapos lányunk :) és még szeretnénk egy babát :)

29/N

2010. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

tegnapelőtt 23:08


Én komolyan mondom, hogy majdnem elkönnyeztem:(((


Anyukám dolgozott egy kis kávézóban, apukám pedig minden reggel munka előtt oda járt reggelizni.Éveket nem tudok pontosan, csak hogy 2 évre a megismerkedés után jöttem én. Sosem házasodtak össze(anyagi okok stb), de már 19 éve együtt vannak.

2010. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%

Anyám 21volt apám 20.

2évre rá házasodtak össze,és 12évig voltak házasok,2éve váltak el.

2010. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!