Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz vagyok? Semmi sajnáltat...

Rossz vagyok? Semmi sajnáltatás! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük ott hogy szüleim elváltak mikor 2 éves is alig voltam, anyámnak nagyon sok szeretője volt akik engem folyamatosan cseszegettek, volt egy férfi akivel együtt volt vagy 5-6 évig ő is állandóan piszkált.

Elváltak, jött egy másik most vele van.

Nekem van egy nagynénim akit nagyon-nagyon szeretek még az anyámnál is jobban. Ő neki már férje lett és keresztlányuk lettem. Aminek nagyon örülök/örültem.

Térjünk a lényegre, azt érzem anyám elhanyagol. Nem pár hete, születésem óta. Nem kérdez felőlem semmit, mi történt a suliba stb. de az öcsémet szó szerint kinyalja nem vagyok rá féltékeny vagy ilyesmik egyáltalán nem.

És az a érzés amikor érzem azt a őszinte megdicsérést amit kapok a keresztszüleimtől azt elmondani nem tudom, meg azt a szeretetet amit adnak nekem. Nem érzem ezt sose nélkülük, anyámban csak azt látom nem törődik velem, nem érdeklem őt.

Meg örültem? Vagy csak egyszerűen szeretet hiányos vagyok?



2022. nov. 21. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

"de az öcsémet szó szerint kinyalja"


Ezt remélem, csak elírtad...

2022. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Vannak ilyen kellemetlen szagú prostik, akiknek nem való gyerek.
2022. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
Öcséddel közös az apátok?
2022. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. nem, ő attól az apától van akivel együtt él most
2022. nov. 21. 22:51
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

És apáddal milyen maradt a viszonya? Könnyen lehet, hogy őt látja benned; őrá már nem tud haragudni, haragszik hát rád. Mert emlékezteted rá.

(Ez csak egy tipp, de hátha..)

2022. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utálják egymást szó szerint gyűlölik egymást, még apám nem annyira, de anyám nagyon.
2022. nov. 21. 23:00
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát...akkor ez lesz az oka. Sajnos vannak ilyen emberek, akik a könnyebb ellenállás felé mozdulnak. (És oda szúrnak, ahol nem jogos)
2022. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem mondani amikor kisgyerek voltam kb 2-9 éves koromig befolyásoltàk hogy szeressem apámat találkozzak vele elhordták mindig rossznak és ugye azt akkor elhittem.
2022. nov. 21. 23:17
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, sajnos ez egy szülői játszma, ezzel a másik szülőbe akarnak egyet belerúgni, a gyereken keresztül. Finoman szólva se tisztességes.
2022. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos el is érték, apám nem keress.
2022. nov. 21. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!