Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz vagyok? Semmi sajnáltat...

Rossz vagyok? Semmi sajnáltatás! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük ott hogy szüleim elváltak mikor 2 éves is alig voltam, anyámnak nagyon sok szeretője volt akik engem folyamatosan cseszegettek, volt egy férfi akivel együtt volt vagy 5-6 évig ő is állandóan piszkált.

Elváltak, jött egy másik most vele van.

Nekem van egy nagynénim akit nagyon-nagyon szeretek még az anyámnál is jobban. Ő neki már férje lett és keresztlányuk lettem. Aminek nagyon örülök/örültem.

Térjünk a lényegre, azt érzem anyám elhanyagol. Nem pár hete, születésem óta. Nem kérdez felőlem semmit, mi történt a suliba stb. de az öcsémet szó szerint kinyalja nem vagyok rá féltékeny vagy ilyesmik egyáltalán nem.

És az a érzés amikor érzem azt a őszinte megdicsérést amit kapok a keresztszüleimtől azt elmondani nem tudom, meg azt a szeretetet amit adnak nekem. Nem érzem ezt sose nélkülük, anyámban csak azt látom nem törődik velem, nem érdeklem őt.

Meg örültem? Vagy csak egyszerűen szeretet hiányos vagyok?



2022. nov. 21. 22:30
1 2
 11/15 Darius- ***** válasza:
100%
Inkabb az anyadrol kéne megkérdezni rossz-e . Mert o itt a vétkes. Prostitualtakra jellemzo a primitiv gondolkodas, a gyerek hibaztatasa az exe miatt. Nem veszitel sajnos sokat azzal, ha megszakitol vele mindenféle kapcsolatot a jovoben.
2022. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
A kerdesre valaszolva: nem, semmi rossz nincs benned. Van egy regi mondas arrol, hogy a kenyeret kenyerrel, a kovet kovel szokas viszonozni. Teljesen termeszetes, hogy a keresztszuleidhez jobban kotodsz es bennuk jobban megbizol, mert toluk sokkal tobb szeretetet kaptal. Legfeljebb akkor lehet majd egy kis problema, ha nekik is lesz sajat gyerekuk es azon kezdesz gondolkodni, hogy akkor most nekik ki a fontosabb, de ezen is lehet segiteni, ha kezdettol fogva mintegy a sajat kistestverednek tekinted az o gyerekuket, igyekszel vele lenni, neha segitesz gondozni. Akkor nem fog megtortenni, hogy ugy erzed, elonyben reszesitik a sajat gyerekuket veled szemben (ahogy az anyad kivetelezett az ocseddel), hanem ha lehet, meg jobban szeretni fognak es csaladtagnak fognak tekinteni teged, es a kicsi is szeretni fog, jobban, mint az ocsed.
2022. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Párod hazaér, kezébe nyomod a gyereket, menjetek anyukázni, addig én kivasalok. Másnap megfőzök. Harmadnap fürdőzök egy nagyot. És így tovább. Csak, hogy érezze, miről van szó. Megunja, ne izgulj, csajozgatni sem anyukával és nagymamival járt. Aztán talán családfővé fejlődik.
2022. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Bocsánat, nem ide szántam a 13-t.
2022. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor érthetö, ha a tied nem ő.
2022. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!