Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire irigy a csalàdom?

Ennyire irigy a csalàdom?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt a kapcsolatunk,össze jàrtunk ,nyaralàs ,kiràndulàs stb. Indítottunk egy sajàt vàllalkozàst. 2 èv utàn vègre nyeresèges lett, több lett a bevètelünk. Vègre vettünk egy autót nem újat 8 èves, de szàmunkra új . Ès azóta vannak a próblèmàk . Sógórommal nagyon jó kapcsolatom volt,de azóta kerül,nem veszi fel a telefont,üzenetekre sem válaszol stb. Mindig van kifogàsuk Csak akkor keresnek ha segítség,vagy valami kell .Keresztapja a kisebbik gyerekeimnek,de nem jön mèg felèlye sem . Ennyire irigyek lehetnek?
2022. dec. 4. 06:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem kicsi beképzeltségre csak, hogy azt gondolod, a használt autód most irigykednek rád.
2022. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet hogy nektek lett nagyobb arcotok a pénz miatt?

Vagy lehet észre sem veszed hogy amit mondasz a dicsekvésnek tűnik számukra

2022. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%

Juuj, szerinted érdekel bárkit is egy használtautó? Megsúgom, az égvilágon senkit.

Egyébként nem irigyek rátok, hanem a pénzzel szerzett beképzeltségeteket utálják.

2022. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Tőlünk a 10 éves használt autónkat irigyelte anyós, és megkérdezte a férjem, hogy neki miért kell autó, tán abba született?

Én meg miért nem járok busszal?

Sorolhatnám reggelig, még arra is irigy miért járnak a gyerekeink elit gimibe, miért nem jó nekik az ami a többi rokon gyereknek. Röhej.

El nem tudjátok képzelni mi aljasság van az emberek lelkében.

Gondoljátok, hogy egy pitiáner proli nem lesz irigy, egy beindult vállakozásra és egy feltehetően jó állapotú autóra?

2022. dec. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nekünk hiányzik az ami régen volt,sokat voltunk együtt. Nem hanyagoltam el őket. Ha nem talàlkoztunk hívtam minden nap szinte. Nem lett nagy arcunk, ès nem vagyunk bekèpzeltek.rengeteget dolgozunk,pàr csalàdi esemènyre nem tudtunk el menni pl szülinap,de másnap elmentem hozzà . Erre tette a megjegyzést,h tegnap volt neki. Èn úgyan úgy viselkedek, mint akkor. De azt hiszem befejezem, fölöslegesen nem kapalozok. Jelek szerint nem kérnek belőlünk .
2022. dec. 4. 09:49
 16/26 anonim ***** válasza:
62%

"...dolgozunk,pàr csalàdi esemènyre nem tudtunk el menni pl szülinap,de másnap elmentem hozzà . Erre tette a megjegyzést,h tegnap volt neki."


Na és ezt konkrétan hogy kell elkepzelni? Felhivtad pár nappal előtte, mondtad hogy aznap nem tudsz menni, csak masnap? Vagy felhivtad aznap, gratuláltal neki és mondtad, hogy másnap tudtok menni? Vagy simán hagytad a fenébe aznap és másnap beállítottal? A beszolasbol a harmadik eset jön le.

2022. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Jelek szerint nem kérnek belőlünk ."


Fogd fel úgy, hogy egy gonddal kevesebb. (Még jó is lehet, így eszükbe sem jut pl. kölcsönkérni vagy lejmolni.)

2022. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, szerintem ne menjél bele itt több kérdésbe, mert látod, egy-két normális válasznál többet nem kaptál. Ide többnyire a prolik írnak, nekik meg már egy használt autó is, és egy jól beindult vállalkozás is böki a csőrüket, közben persze igyekeznek ezt tagadni. Itt csak az az ember, aki egyik hónapról a másikra gürcölve él:D
2022. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos vannak olyan emberek hogy gondolnak egyet és vége a barátságnak. Fél év múlva gondol egyet és újra jó minden. Sajnos ugyanez a tapasztalatom a sógoromra. És sajnos az emberek bármire tudnak irigykedni. Nem kell új autó hozzá. Elég egy 8 éves használt is, ami újabb szebb jobb mint az övé. Sajnos nagy tapasztalatom van ebbe. Mivel az én sógorom már kb 5.x játsza el ezt velünk, pont most fogadtam meg hogy vége, befejeztem.
2022. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%

Csak úgy ok nélkül nem kezd el kerülni.

De nézd, az emberek nagy többsége nem veszi észre magát, hogy mennyire beképzelt lett. Ez lehet nálatok is, szóval egy picit nézzetek magatokba.

2022. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!