Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire irigy a csalàdom?

Ennyire irigy a csalàdom?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt a kapcsolatunk,össze jàrtunk ,nyaralàs ,kiràndulàs stb. Indítottunk egy sajàt vàllalkozàst. 2 èv utàn vègre nyeresèges lett, több lett a bevètelünk. Vègre vettünk egy autót nem újat 8 èves, de szàmunkra új . Ès azóta vannak a próblèmàk . Sógórommal nagyon jó kapcsolatom volt,de azóta kerül,nem veszi fel a telefont,üzenetekre sem válaszol stb. Mindig van kifogàsuk Csak akkor keresnek ha segítség,vagy valami kell .Keresztapja a kisebbik gyerekeimnek,de nem jön mèg felèlye sem . Ennyire irigyek lehetnek?
2022. dec. 4. 06:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Felhívtam,h ne haragudjon holnap tudunk csak menni,mert az egyik alkalmazott lebetegedett,ès be kell àlnom a helyére.. Hàt ez a baj,h nem tudom az okàt. Annyit mond ,h semmi..
2022. dec. 4. 10:43
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Akkor majd megbeszélitek holnap. Problem solved.
2022. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Laylah ***** válasza:
20%
Gondolom az bántotta meg, hogy az üzletet előrébb helyezted a rangsorban, mint a családot.
2022. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
10%
Vagy csak ug ygondolod h irigyek közbe nem is.
2022. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

23

Miért te nem helyezed előrébb a munkahelyedet? Ami a megélhetésedet biztosítja? Mert én igen. Ha bekell mennem dolgozni mert a főnököm behív akkor be kell menned bármennyire is buliznék. A kérdezőnek kötelessége volt az alkalmazottját helyettesíteni. Semmi rosszat ezzel nem tett.

2022. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Laylah ***** válasza:
27%
25.: nem nyilvánítottam véleményt a saját részemről. Attól, hogy te vagy én hogy gondoljuk vagy hogy nem, attól az ő családtagja még megsértődött rajta. Könnyű ráfogni, hogy mivel övé az üzlet, nincs főnöke, ezért megtehette volna, hogy x órával előbb bezár és elmegy az eseményre. Ismétlem, ez nem az én szempontom, hanem TALÁN a rokoné. Egy lehetséges ok, hogy miért sértődhettek meg.
2022. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!