Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibásnak gondoltok egy olyan...

Hibásnak gondoltok egy olyan családot ahol az anya van irányítóbb szerepben?

Figyelt kérdés
az apa megkeresi pénzt, de kevesebb rálátása van mire mennyi pénz megy el pl., milyen döntések születnek a családban, mi hogy valósul meg, nyugtassatok meg hogy nem csak én kaptam egy ilyen családképet. rossznak éreztek ilyesmit?
2022. dec. 19. 21:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Miért volna hibás?
2022. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne rossz? Ha működik a dolog, nem mindegy ,ki irányit? Mellesleg vannak jó szervezőkészséggel megáldott, irányításra nagyon is alkalmas nők.
2022. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem!


Sőt! Anno olvastam egy felmérést, hogy azok a házasságok tartanak a legtovább, ahol a nő a domináns.


Egyébként is mindenki tudja, hogy a fej az apáé, de a nyak az anyáé....

2022. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem, elég általános hogy az apa szarik bele a bevásárlásba, csekkbefizetésbe. Az anya ettől nem irányító szerepben van, hanem rányomja a pasas a napi szintű ügyintézést.
2022. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%
Pont fordítva, irritálnak a domináns nők.
2022. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Női pénzügyminiszter? Mi a baj ezzel?
2022. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

A pasik többsége utál intézkedni, szervezkedni, bevásárolni stb és inkább még örül is, ha az asszony mindent elintéz, mire ő hazaér!


Az anya tartja össze a családot, ő csinál meg mindent, ő gondoskodik stb, a ffi meg jó esetben biztosítja az anyagi feltételeket és ezzel járul hozzájuk a szeretetén kívül.

2022. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
A családok túlnyomó többsége így működik, legalábbis idehaza. Egy nő szervezőkészsége ilyenformán elég széles körű, jobb is ha mi férfiak, nem mászunk ebbe bele :D
2022. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Én ilyen mintát láttam. Nem tetszik/tetszett. Nálam már nincs így. Pontosan tudom mire mennyit költünk. Ettől függetlenül van, amit a párom intéz, de mindent tudok én is intézni, ha ő nem ér rá.
2022. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Hogy mennyi rálátása van a férjnek a családi költségvetésre, az az ő döntése. Sok férfit ez annyira nem érdekel, mint amennyire azzal sincs képben, hogy melyik gyerekének melyik nap milyen különórája van.
2022. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!