Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibásnak gondoltok egy olyan...

Hibásnak gondoltok egy olyan családot ahol az anya van irányítóbb szerepben?

Figyelt kérdés
az apa megkeresi pénzt, de kevesebb rálátása van mire mennyi pénz megy el pl., milyen döntések születnek a családban, mi hogy valósul meg, nyugtassatok meg hogy nem csak én kaptam egy ilyen családképet. rossznak éreztek ilyesmit?
2022. dec. 19. 21:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ez nekik igy müködik jol.
2022. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Rendbe kell legyen, ha a férfi kiéli magát a munkában, a nő miért ne csinálhatna minden mást, ha van ideje és megoldja. Mondjuk szerintem a fele-fele jobb, legalábbis nekem ez tetszik, egyszer te vásárolsz egyszer én, gyerekkel tanulni is megosztva, de a férfi porszivózhat is, ezek mind jó dolgok. :D
2022. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%
"Rendbe kell legyen, ha a férfi kiéli magát a munkában, a nő miért ne csinálhatna minden mást, ha van ideje és megoldja. " Mert a nők is melóznak, és így nekik zéró pihenés jut?
2022. dec. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%
Onmagaban nem problema, ha ezekben a mindennapi csaladi dolgokban az anya van iranyitobb szerepben, amig a ket szulo kozott megvan a kolcsonos tisztelet es amig egyik fel sem eroltet valamit ra a masikra meggyozes nelkul, pusztan hatalmi szoval, illetve nem dont fontos kozos dolgokban a masik szulo szandekos megkerulesevel. Az en hazassagom azert ment tonkre, mert a felesegem a kovetkezo logikaval gondolkozott: (1) neked van allasod, a te kotelesseged eltartani a csaladot, en iranyitom a hazimunkat; > (2) az megsem jarja, hogy az egesz hazimunkat en csinaljam egyedul, ne ugy jarj haza, mintha vendeg lennel, csinalj te is valamit; > (3) en jobban ertek a hazimunkahoz, mint te, en mondom meg neked, hogy mit es hogyan csinalj; > (4) miert kell megmondanom neked, mit es hogyan csinalj, most mar magadtol is tudhatod, hogy en hogyan akarom, csak hallgass, es csinald.
2022. dec. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 NTBS ***** válasza:
100%
Nem hibás csak, nem szerencsés a mai világban. Egy nehézség esetén a férfi azt sem tudja mit tegyen. Láttam ilyet élőben. Borzasztó volt.
2022. dec. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

Van a férfinek valami korlátja agyi, mentális, fizikális szinten, hogy ne tudjon bevásárolni, csekket befizetni, ügyet intézni? Ha van, érthető.

Ha nincs, akkor az egyik leggyakoribb családmodellel állunk szemben ( a másik a bántalmazó apuka, szavanincs anyuka), ahol van egy bólogató apuka, akinek elvették a tökét, meg a kontrollmániás anyuka, aki szerint csak úgy jó minden, ahogy ő csinálja. Mert ezt a mintát hozta, az állandó csinálás, megfelelés, hogy majd ő. Csak ő van, majd ezért szeretni fogják. Siralmas sors nekik, a gyerekeknek meg főleg. Van pár szerencsés, aki felébred.

És ugye a válaszokból is látszik az agy évtizedeken át tartó elködösítése. Az anya az összetartó, ő nem zuhanhat össze, ő a nyak. Úh, b+.

Kurwa kemény lehet így élni.

2022. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%

Ha ő akart egy papucs lenni egy ilyen agybeteg, kontrollmániás nő mellett, akkor igya a levét a hülyéje.

A nő meg összeteheti a kezét, hogy egy ilyen idiótát talált, ilyet maximum egy 10/10-es külsejű nő engedhetne meg magának, de a 40-50 feletti nők zöme már ilyen.

Kukázandóak.

Ott tesped a legtöbbje valami társkeresőn, és várja a madarat.

Hát az már elrepült, és fiatalabbat, normálisabbat keres.

2022. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Elhiteted, nem a nők akarják hogy a nyakukba legyen szakítva minden munka: csak a többségük tudja, hogy ha nem csinálják meg az adott dolgot, akkor nem lesz megcsinálva.. Ez nem kontrollmánia, hanem plusz munka az adott féri leszaromsága miatt.
2022. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%
És akkor mi van, ha nem lesz megcsinálva? Pont ez az, hogy a nők szedik maguk köré a töketleneket, és életképtelenné teszik a saját környezetüket. Mert beléjük van kódolva, hogy majd ők. A csinálás. Nem az ő hibájuk, persze, de az, hogy nem változtatnak rajta, csak panaszkodnak, márírkodnak, nem osztják ki a nemeket, hogy figyelj Andriskám, 16 éves vagy, tudsz kenni két szendvicset magadnak, tudod hogy néz ki a kenyér, a felvágott, a kezed is megvan hozzá. Én most fáradt vagyok, lepihenek. A gyerek nem csinálja meg, mert eddig sem kellett, majd anya. Ez tanult mártírszerep. Lehet így élni, csak nem érdemes. Akinek meg nem tetszik, miért nem tesz ellene valóságosan, miért csak szenveleg meg panaszkodik? Azt is meg tudom mondani. Mert a Piri néni a szomszédból, meg az anyám, nagyanyám mit fog gondolni, ha szegény Andriskát nem etetem. Ezért.
2022. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Ja, hát vannak egyesek akinek csak szar lehet a másik ha nő. ha csinálja azért szar, mert "kontrollmániás", ha nem csinálja akkor nem azért szar, de jó nem lehet ha pénisz nélkül merészelt születni.
2022. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!