Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a sógornőm?

Miért csinálja ezt a sógornőm?

Figyelt kérdés
Úgy érzem direkt beszologat. Tegnap is át jöttek hozzánk én is sütöttem főztem,de igaz mirelit is került az asztalra. Megkinaltuk,de azt mondta nem kér ő is sütött otthon,illetve hogy az mirelit na az jó lehet. Miért csinálja ezt állandóan. Több féle képpel bánt engem,illetve beszól . Legszivesenben én vissza válaszoltam volna neki,de nem akartam elrontani a hangulatot.
2023. jan. 1. 13:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

20as, egyszerűen ez van. Nekünk ez így a jó. felesleges lenne most megmagyarázni hiszen nem rólam szól a kérdés..


Anyámat a sok hibája ellenére sok más szempontból becsülöm is. Nyilván nem lehet ezt a kérdéskört itt 10 mondatban leírni pontosan és mindenre kitérően. Vannak olyan tények amik mellette szólnak és amellett, hogy nem fogom megszakítani vele a kapcsolatot, mert bár lehet képtelenség és felesleges megmagyarázni itt ezt, nekem ő is értékes. Azonban vele csomagban együtt jön az apám is, ami még sajnos a szükséges rossz rész... Minden éremnek két oldala van, de mint írtam ez a kérdés nem rólam szól, hidd el én/mi rendben vagyunk. A példát azért hoztam, mert lehet másnak is ez lesz az az út, ami számára a megoldást jelenti. Nem muszáj megalázva érezni magad azért mert valaki próbál megalázni.

Én nem érzem magam tőlük megalázva. Éppen ez a lényeg, nem tudnak bántani, mert nem egy dimenzióban létezünk. Leszarom, számomra azok csak üres szavak.

2023. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért felszabadultabban éreznéd magad, ha ezt a társaságot mellőznéd az életedből.
2023. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, de számomra így is teljesen jó. Megtanultam kezelni. Mindenki annyi amennyire magát tartja.
2023. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

19, 21, 23

Én kicsit dühös vagyok, mert világos számomra, hogy nem jól látod a dolgokat, de sajnos nem tehetek semmit, ha itt tartasz még az életedben, azt nekem el kell fogadnom.

Ahogy azt is, hogy a kérdező sem látja sajnos a dolgokat.

Coach képzést kezdtem el, de sajnos nem igen lesz munkám, mert egyszerűen azok a gondok, amik az emberekkel vannak, nem a jelenben van. Szinte minden probléma a múltból indul. Hogy nincs önbizalom és érzelmi tartalékok arra, hogy határt húzzunk mindenkinek, aki mérgezi a lelkünket.

A nyelés, nem törődés a dolgokkal, nem határmeghúzás.

2023. jan. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24. köszi szépen, én ettől jól alszom. 19,21,23 voltam (utoljára..)
2023. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!