Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha olyan...

Mit csináljak, ha olyan ajándékot kaptam karácsonyra, ami nem tetszik?

Figyelt kérdés

Anyukám testvére vett nekem egy csizmát és egy téli kabátot, pedig nem kértem, nincs is rájuk szükségem. Ami nagyobb gond, hogy egyáltalán nem tetszenek, nem illenek a stílusomhoz, nem is jó minőség egyik sem. Így nem szívesen hordanám. Mondta, mikor megkaptam, hogy ha nem jó, vissza lehet küldeni, de nem vagyok az a könnyen konfrontálódó típus, cikinek is éreztem volna itt a fél család előtt mondani, hogy hát béna mind kettő... Most megnéztem az árukat neten, ráadásul ahhoz képest, hogy kb. olcsó kínais minőség, ilyen Zara-Stradi árban vannak (tudom, hogy azok is csak fast fashion márkák, de kicsit jobb minőségűek, mint ezek a cuccok).

Gondoltam, hogy eladom őket álnéven, de most így a leárazások közepén senki nem fog 30 ezerért noname kabátot venni, mikor mindenhol 30-50%-os akciók vannak, szebb/divatosabb termékekre. Meg anyukám is kérdezné, hogy miért csomagolom a cuccokat, miért jön a futár...


Nem akarom a nagynénémet sem megbántani, de annak se látom értelmét, hogy bedobálom őket a gardrób mélyére és soha nem lesznek elővéve. Az árukból meg tudnék olyan dolgot venni, amit tényleg szeretnék, aminek örülök.

Visszaküldeni nélküle ugye nem tudom, mert hozzá ment a rendelős e-mail, meg gondolom a fiókjába kell belépni ehhez... Szóljak neki, hogy mégis vissza kéne küldeni őket? De mit mondjak? Az igazat, hogy nem tetszenek? Vagy mit?


2023. jan. 1. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha boltban 30 akkor el tudod adni 10 ért bárkinek.
2023. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%

Mit kell ebből akkora gondot csinálni?


Elnézést xy, ezek nem az én stílusom, úgyhogy inkább vigyük vissza.


Amúgy meg a gyerek olyan 3-4 éves korában le kellene szokni a ruha-cipő ajándékról.

Én már ötévesen sem viseltem pl rózsaszín dolgokat, de volt egy rokonom, aki mindig valami rózsaszín izét adott, mert "cuki, kislányos".

2023. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
simén megmondod a rokon nőnek, hogy hordtad 1-2 alkalommal de a kabátnak rövid az ujja, vagy nem fogja a szelet, hideg a kabát, a csizma meg nyomja a kis lábujjad a bal lábadon és estére a körömágyad eg a lábujjad nagyon fájt 3 napig és piros volt....
2023. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!